АМПУ назвало 5 пріоритетів на 2018 рік

Адміністрацією морських портів України на 2018 рік заплановано 5 пріоритетних напрямків дій: удосконалення системи управління підприємством, створення умов і механізмів для залучення інвестицій, забезпечення рівних і конкурентних умов для бізнесу в морський портах, модернізація і розвиток в морських портах та активізація роботи по вдосконаленню законодавства в галузі. По це говорили на прес-конференції щодо планів Міністерства інфраструктури на 2018 рік в Укрінформі. Ключовим планом для водної галузі — є створення двох філіалів: «Днопоглиблювального флоту» та «Служби капітанів морських портів». Також на 2018-2019 запланована реконструкція Музею морського флоту в Одесі. Планується і поновлення будівельних робіт контейнерного терміналу в одеському порту, а також побудова нового причалу №8 у Миколаєві. Бюджет АМПУ на 2018 рік становить 4.3 млрд. гривень.

Що продаватиме Укрзалізниця?

За 2017 рік обсяг продажу активів через ProZorro перевищив 4,5 млрд грн. На 2018 рік плани стали ще амбітнішими — продаж активів мінімум на 10 мільярдів гривень, реалізація об’єктів малої приватизації по всій країні, аукціони з продажу майна та прав оренди Укрзалізниці та інших великих державних підприємств. Тому 6 лютого в Українському кризовому медіа-центрі відбулась прес-конференція “Реформа держпродажів: банки, Укрзалізниця, мала приватизація”. На заході говорили про плани реформи держпродажів на 2018 рік, основні напрямки розвитку, початок малої приватизації та що продаватиме Укрзалізниця. Адже Укрзалізниця — зараз найбільший власник рухомого та нерухомого майна в Україні та являється прибутковою компанією, флагманом та рушієм української економіки.

Верховна Рада засудила закон «проти бандеризму»

Верховна Рада ухвалила заяву про засудження прийняття Сеймом і Сенатом Польщі змін до закону про Інститут національної пам’яті, яким, зокрема, запроваджується кримінальна відповідальність за заперечення «злочинів українських націоналістів». Відповідний проект постанови підтримали 242 депутата при мінімально необхідних 226, повідомляє Укрінформ. Рада визнала ухвалені польським парламентом законодавчі зміни такими, що суперечать демократичним цінностям і стратегічному партнерству країн. Серед іншого депутати закликали польську сторону до відкритості та конструктивності у подальшому розвитку двосторонніх відносин.

Чи засуджують одесити «антибандерівський закон»?

Загострення відносин між Польщею та Україною набирає обертів. Спочатку досить провокаційні заяви польських політиків, а тепер — рішення президента Дуди прийняти так званий закон «проти бандеризму». Що відбувається з політикою близького сусіда відносно України — і чи погіршиться ситуація в майбутньому — своїми думками ділились одесити.

16-річний Ілля Трофимчук продовжує боротьбу із Саркомою Юінга

Шістнадцятирічний Ілля Трофимчук не має наміру здаватися і бореться з Саркомою Юінга. Через півтора року лікарень, консультацій фахівців по всій країні і збору коштів у сім’ї Трофимчуків нарешті з’явилася надія на здоров’я Іллюші. Лікарі з турецької клініки дають хлопчикові шанс — все може виправити складна операція з пересадки кісткового мозку. Сьогодні, в руках кожної небайдужої людини — надія на одужання хлопчика, який не зважаючи ні на що, вірить в своє здорове майбутнє.

Комментарии закрыты