Міжнародний форум 5Т розпочався в Одесі

За оцінками незалежних експертів Одеса — одне з найпривабливіших для інвестицій міст України. І саме тут вдруге проводиться Міжнародний форум 5Т, який об’єднав бізнесменів, інвесторів та стартаперів з усього світу.

Стартує вдосконалений «Громадський бюджет-2018»

Унікальний проект «Громадський бюджет», завдяки якому десятки одеситів отримали можливість реалізувати свої ідеї і покращити життя всього міста, став справжньою знахідкою для Одеси. Перший рік роботи минув і невдовзі стартує вдосконалений «Громадський бюджет-2018».

Голосування по Донбасу та димова шашка

Ранок у Верховній Раді України розпочалося з блокування трибуни та димової шашки, яку кинули в кулуарах. 6 жовтня в Верховній Раді України під час голосування по закону про реінтеграцію Донбасу сталася бійка. Кілька депутатів намагалися прорватися до трибуни, інші намагалися їм перешкодити. Не звертаючи уваги на те, що відбувається в залі, Андрій Парубій поставив закон на голосування і присоромив політиків — адже в залі знаходилися діти, які відвідали парламент з екскурсією.

8 тисяч дітей були вбиті або отримали каліцтва в 2016 році

Більше 8 тисяч дітей загинули і отримали поранення в результаті збройних конфліктів в 2016 році. Таку сумну статистику оприлюднив офіційний представник генерального секретаря ООН Стефан Дюжаррик. «Генеральний секретар ООН в жаху від того, що понад 8 тисяч дітей були вбиті або отримали каліцтва в 2016 році. Ці неприпустимі напади на дітей, повсюдно тривають вербування і використання дітей у бойових діях, атаки на школи і лікарні, а також сексуальне насильство по відношенню до дітей описані в його щорічній доповіді по дітях і збройних конфліктах», — йдеться в письмовій заяві Дюжаррика.

США не проводитимуть військові навчання через Катар

Сполучені Штати вирішили не проводити деякі військові навчання спільно з країнами Перської затоки — через ситуацію, що склалася навколо Катару. Про це повідомив представник Центрального військового командування США інформаційному агентству Associated Press. «Ми відмовляємося від проведення деяких військових навчань з поваги до концепції загальної залученості і загальних регіональних інтересів», — йдеться у повідомленні.

Комментарии закрыты