Нардепи відмовились скасовувати закону про приватизацію держмайна

На ранковому пленароному засіданні народні депутати розглянули і відхилили проект. Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 18 січня про прийняття в цілому, як закону законопроекту «Про приватизацію державного майна». Як зазначив спікер Верховної Ради, саме розгляд та відхилення цієї постанови дозволяє йому як голові Верховної Ради підписати Закон про приватизацію. /видео_рада/ Парубій зазначив, що пропонував розглянути інші питання порядку денного, але за результатами голосування жодне з них не набрало необхідної кількості голосів. Тому Голова Верховної ради достроково закрив засідання, під час якого, щоправда, народні депутати встигли привітати з днем народження Європейський Союз.

Кабмін виділив понад 6 млрд грн на підтримку агросектору

Уряд виділяє 1 млрд гривень на компенсацію аграріям 25% вартості вітчизняної сільгосптехніки. Про це  на засіданні уряду заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Відповідна міра дозволить підтримати українських аграріїв, а  також дати поштовху виробництву вітчизняної сільгосптехніки. Також Кабмін направив 2,5 млрд гривень на будівництво ферм і товарно-молочних комплексів. Усього в ході засідання уряд затвердив основні програми підтримки агросектору з загальним обсягом фінансуванням у понад 6 млрд гривень.

Розширення програми «Доступні ліки»

Цьогоріч перелік препаратів, які громадяни можуть отримати за програмою “Доступні ліки”, збільшився зі 198 до 239 найменувань, а безкоштовних ліків — з 32 до 47. Наразі в країні є кошти для реалізації програми і медикаменти. Важливо забепечувати їх доступність на місцях, зауважив премєр Володмир Гройсман.

Теруправління юстиції Одеси прозвітували про рік роботи

В 2017 році територіальними відділами юстиції  зареєстровано понад 79 тисяч актових записів, що на 6 785 актів більше ніж в 2016 році. Про це говорили,  7 лютого, в прес — центрі «Одесит» представники  Головного територіального управління юстиції в Одеській області. Також вони розповіли про нововведення, які будуть впроваджуватись в поточному році.

У 2017 році в Одесі прийнято 9798 заяв на оформлення біометричних документів, — Абрамова

Рік тому жителі Київського району Одеси отримали сучасний центр надання адміністративних послуг у будівлі Київської адміністрації. Одночасно з цим розпочалося оформлення біометричних паспортів центром надання адміністративних послуг Одеської міської Ради у Київському та Маліновському районних відділах. 2 вересня 2017 року відкрився головний офіс надання адміністративних послуг на Косовського 2Д. На 2018 рік у рамках програми «Відкрите електронне місто» заплановано додаткове відкриття 10 ліній прийому на Косовського і по 4 лінії у Київському та Маліновському районах, що дозволить скасувати попередній запис. видео: биометрические паспорта Про це на річній підсумковій прес-конференції повідомила директор міського департаменту надання адміністративних Євгенія Абрамова.

Євгенія Абрамова, директор департаменту надання адмінпослуг ОМР:

В 2017 году нами принято 9 тыс. 798 заявлений на оформление биометрических документов. В том числе, на ID-карты 3 тыс. 79 заявлений, загранпаспорта 6 тыс. 719 заявлений. В этот же период, для сравнения, мы выдали 6 тыс. 110 готовых паспортов. Из них, 2 тыс. 529 ID-карт и 3 тыс. 581 загранпаспорт.

 

Комментарии закрыты