В управлінні ДФС області підбили підсумки роботи за 2017 рік

9 лютого відбулось засідання колегії Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області. Про підсумки роботи служби у 2017-ому році та її новаторські напрямки — далі в сюжеті.

У парку Перемоги продовжуються роботи із благоустрою

Управління дорожнього господарства Одеси продовжує роботи щодо поліпшення стану дендропарку Перемоги. Будуть займатися  благоустроєм північної частини територій, де капітальний ремонт не проводився дуже давно. Управління оголосило тендер на капітальний ремонт. Підрядник повинен виконати ряд робіт з заміни лавочок, встановлення освітлювальних опор, а також  поточний ремонт пішохідних доріжок. Завершення тендеру планують до кінця березня. Строки виконання робіт  — 4-5 місяці. Про це поінформував перший заступник начальника управління дорожнього господарства міста Одеси.  Зазначимо, ціна закупівлі становить 33 млн гривень. Всю інформацію про учасників відкритих торгів можна побачити на сайті Прозоро.

В Одеській області циркулює агресивний генотип вірусу кору B3 (Kabul), — Степанов

В Одеській області циркулює агресивний генотип вірусу кору B3 (Kabul) — на відміну від інших областей України. Про це заявив губернатор Максим Степанов в ефірі одного з місцевих телеканалів, передає прес-служба облдержадміністрації. Виявлено, що  B3 (Kabul) провокує ускладнення та високий рівень захворюваності серед населення, зазначено в повідомленні. Губернатор також додав, що завдяки широкомасштабній інформаційній кампанії вдалося досягти рівня вакцинації у 93%. Наразі область потребує ще 9 тисяч доз вакцини КПК, , аби забезпечити колективний імунітет на рівні 95% та уникнути нових випадків захворювання.

50 % українців мають щеплення від дифтерії і правця

В Україні на сьогодні лише 50% населення вакциновано від дифтерії і правця. Про це заявила в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун в інтерв’ю центральним ЗМІ. За її словами, цей показник треба збільшувати, вакцина є як для дітей, так і для дорослих. Очільниця МОЗ нагадала, що починаючи з 16 років, дорослі повинні кожні 10 років робити щеплення від дифтерії і правця.

Кошти місцевих бюджетів мають бути спрямовані на модернізацію транспорту, — Гройсман

Кошти місцевих бюджетів повинні бути спрямовані на на модернізацію комунальної техніки і транспорту для створення робочих місць в Україні. Про це заявив голова уряду Володимир Гройсман  на засіданні Верховної Ради під час Години запитань до уряду.

Пенсії військовим обіцяють збільшити з 1 січня

Пенсії військовим пенсіонерам будуть перераховані з першого січня. Незалежно від того, коли будуть прийняті відповідні зміни в законодавстві. Про це заявив прем’єр-міністр  Володимир Гройсман під час години запитань до уряду у Верховній Раді. При цьому він наголосив, що необхідно чітко визначити адресатів перерахунку, тому що збільшення військових пенсій може призвети до дефіциту Пенсійного фонду.

В Україні закінчується ювілейний рік з нагоди 125-річчя Йосифа Сліпого

В Україні закінчується ювілейний рік з нагоди 125-річчя від дня народження патріарха Української греко-католицької церкви Йосифа Сліпого. Протягом року за програмою святкування ювілею відбувся ряд подій, серед яких — круглі столи у різних куточках України та світу, прем’єра документального фільму «Справа Рифи» і інше. 8 лютого в Українському кризовому медіа-центрі відбувся брифінг на тему «Постать патріарха Йосифа Сліпого у контексті викликів сьогодення». Подробиці зустрічі — далі у сюжеті.

Комментарии закрыты