КП «Одесміськелектротранс» випустило на рейки ювілейний вагон

Один місяць і близько 18 працівників — стільки займає збірка одного трамвайного вагону за наявності всіх необхідних запчастин. Саме цим вже більше року займається КП «Одесміськелектротранс», яке випустило на рейки міста ювілейний десятий, суто одеський вагон.

Світлана Бедрега затверджена на посаді заступника Одеського міського голови

8 листопада 2017 року пройшла 21 сесія Одеської міської ради 7 скликання під головуванням Одеського міського голови Геннадія Труханова.

Рішення для санаторію «Ластівка» винайде комісія

Якщо є бажання вирішувати проблеми, то необхідно вирішувати їх по суті, вникаючи в них. Саме так відгукнувся Одеський міський голова про ситуацію навколо санаторію «Ластівка», про якоий останні тижні говорить вся Одеса. Очільник міста зазначив, що всі розмови про те, що санаторій не відкриють після зачинення на ремонт, — лише бажання деяких депутатів дестабілізувати ситуацію в Одесі, яке підхоплюють недобросовісні ЗМІ.

Прем’
єра нового документального фільму «Одесити на Донбасі»

«Одесити на Донбасі» — так називається документальний фільм, який був презентований сьогодні в Одесі. Це реальні історії наших земляків, які залишивши буденне життя, улюблену справу пішли захищати мир на Сході країни. Дехто з них повернувся додому, дехто віддав конфлікту на Донбасі своє здоров’я, своє життя.

Комментарии закрыты