КП «Одесміськелектротранс» випустило на рейки ювілейний вагон

Один місяць і близько 18 працівників — стільки займає збірка одного трамвайного вагону за наявності всіх необхідних запчастин. Саме цим вже більше року займається КП «Одесміськелектротранс», яке випустило на рейки міста ювілейний десятий, суто одеський вагон.

Парламент збільшив соціальні витрати бюджету

Парламент збільшив витрати бюджету на надання пільг та житлових субсидій. За законопроект  «Про внесення змін до закону «Про Державний бюджет України на 2017 рік». проголосували 292 нардепа. Так, закон передбачає перерозподіл видатків загального фонду державного бюджету шляхом збільшення витрат на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг на 7,6млрд гривень.

Зміни до закон у «Про державну службу»

Верховна Рада ухвалила поправки, згідно з якими тепер закон «Про державну службу» не поширюється на голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників. За документ проголосували 234 нардепи. Так, законом «Про державну службу» посади голів місцевих державних адміністрацій віднесено до посад державної служби категорії «А».

Рішення про зустріч президентів США і Росії поки не прийнято

 

Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що рішення про можливу зустріч президентів США Дональда Трампа і Росії Володимира Путіна поки що не прийнято. «Ніяких рішень з цього питання немає», — цитує його «Інтерфакс». За словами Тіллерсона, зустріч відбудеться, якщо Трампу і Путіну буде що обговорити по суті і в достатньому обсязі.

США нададуть Україні $350млн на безпеку

 

В оборонному бюджеті США на наступний рік міститься стаття про надання Україні $350млн допомоги в області безпеки. При цьому, принаймні, половину цих коштів виділять після того, як глава Пентагону підтвердить, що Україна вжила значних заходів для реалізації реформи в сфері оборони.

Прем’єра нового документального фільму «Одесити на Донбасі»

 

«Одесити на Донбасі» — так називається документальний фільм, який був презентований сьогодні в Одесі. Це реальні історії наших земляків, які залишивши буденне життя, улюблену справу пішли захищати мир на Сході країни. Дехто з них повернувся додому, дехто віддав конфлікту на Донбасі своє здоров’я, своє життя.

Комментарии закрыты