Пол Манафорт: від правої руки Трампа до лави підсудних

У нього було все: величезні статки, робота в передвиборному штабі Дональда Трампа, участь в президентських кампаніях по всьому світу. Однак, саме зв’язок з Віктором Януковичем і приховування співпраці з «регіоналами», послужило причиною того, що американський політтехнолог Пол Манафорт сьогодні знаходиться на лаві підсудних. 300 років ув’язнення за приховування реального доходу і можливий зв’язок з Росією: деталі гучної «справи Манафорта», суд за якою почався 31 липня — в нашому сюжеті.

Модернізований МІГ-29МУ1: два літаки посилили повітряні сили

Українські військові отримали модернізовані винищувачі МіГ-29МУ1. Два бойові літаки, які посилять обороноздатність української армії, — вже в одній з військових частин. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав президент Петро Порошенко. Винищувач МіГ-29, як і Су-27, є основним бойовим літаком Повітряних Сил України. А його модернізований варіант отримав більш потужну радіолокаційну станцію, а також інтегровану в бортовий радіонавігаційний комплекс систему супутникової навігації. Роботи з удосконалення бойового літака виконав Львівський державний авіаційно-ремонтний завод разом з іншими підприємствами Державний концерн «Укроборонпром».

59 тис. осіб: зарахування на бюджет

В електронних кабінетах вступників з’являються рекомендації на бюджетні місця – загалом їх отримали майже 59 тисяч осіб. Про це повідомляє міносвіти. Розподіл місць відбувся 1 серпня за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення. Відповідна інформація – хто отримав бюджетні місця – вже вивантажується та поступово відображається в електронних кабінетах вступників. Так, в них навпроти однієї з заяв з’являється статус «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)», йдеться в повідомленні. Таким вступникам треба буде виконати вимоги до зарахування до 18-ї години 6 серпня. Саме зарахування на бюджет проводиться до 12-ї години 7 серпня.

Громадянське суспільство: висновки досліджень соціального фонду

Формування в Україні громадянського суспільства відбувається досить повільним темпом. Причиною такого його пасивного розвитку є те, що частина суспільства просто не усвідомлює необхідність демократичних реформ, а інша значна частина тяжіє до повернення тоталітарного управління радянського зразка.  До такого висновку прийшли експерти та дослідники громадських організацій України та 1 серпня, на прес- конференції,  ділилися своїми рейтингами з громадськістю. Дослідження проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з  соціологічною службою Центру Разумкова  з 19 по 25 травня 2018 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2019 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Більшість громадян (60%) вважає, що громадські організації потрібні в їхніх містах чи селах (18%  – не потрібні), водночас лише 35,5% громадян знають про громадські організації, які діють у їхніх містах чи селах, 65,5% – не знають.

Допомога від Єпархії: підтримка нужденних

31 липня, у першій половині дня знов відбулася акція гуманітарної допомоги нужденним. О 10-й ранку як зазвичай у Свято-Олексіївському храмі роздавали пакунки з припасами. Одеська єпархія проводить цей захід протягом тривалого часу. На місці була наша знімальна група.

Комментарии закрыты