Боротьба за аеропорт

В Одеській області тривають навчання військово-морських сил. Так в рамках навчань батальон морської пехоти разом із десантниками успішно провів деблокування аєродрому на заході області, який за сценарієм захопив супротивник. «Десантники у взаємодії з ротою морської піхоти та іншими підрозділами, стрімкими діями одночасно з двох напрямків увійшли в положення безпосереднього зіткнення з противником, знищили його і оволоділи аеродромом. Після цього «чорні берети» організували охорону та оборону аеродрому, розвідувально-пошукові дії в районі, патрулювання, пошук в районі визначених населених пунктів диверсійно-розвідувальних груп, схованок зброї, боєприпасів та вибухових речовин, взяли під контроль транспортні комунікації, організували взаємодію з органами державної влади та місцевого самоврядування», — зазначено в повідомленні міністерства. За навчаннями спостерігав командувач ВМС Ігор Воронченко. Віце-адмірал діями підопічних залишився задоволений.

Масивні обстріли в районі Авдіївки

Проросійські бойовики продовжують масивні обстріли Авдіївки Донецької області. У штабі АТО звітують — на чолі з російськими кадровими офіцерами на сьогодні окупанти вже 4 рази вдавалися до штурмів наших військових. Зокрема, із застосуванням танків. У Генштабі повідомляють, всі ворожі атаки виявилися невдалими. Також бойовики обстрілюють місто із «Градів». В наслідок прямого влучання артилерійських снарядів були пошкодженні будинки на 3-х вулицях. Загинула жінка, ще одного чоловіка поранено. Загалом, за 4 доби активних бойових дій загинуло 7 мирних мешканців, що постраждали від рук терористів.

Прощання з українськими воїнами

Герої не вмирають. На Майдані Незалежності в Києві відбулася церемонія прощання з українськими воїнами, загиблими під Авдіївкою. На Майдані Незалежності в Києві провели в останню путь 7 українських воїнів, які загинули в боях в районі Авдіївки 29-30 січня. Серед них бійці 72-ї механізованої бригади: капітан Андрій Кизило (1993 р.н.), молодший сержант Володимир Бальченко (04.01.1992 р.н.), солдат Дмитро Оверченко (1989 р.н.) та сержант Володимир Крижанський (1982 р.н.). А також українські воїни: Ярослав Павлюк, Олег Бурець і Віталій Шамрай.  Люди, які прийшли попрощатися з українськими героями, зустріли їх, ставши на коліна. У церемонії взяли участь українські воїни, активісти, рідні та близькі загиблих, а також сотні українців. Нагадаємо, в районі Авдіївки з 29 січня тривають інтенсивні бої, противник застосовує важку артилерію і «Гради», а підприємство «Авдіївський коксохімічний завод» через пошкодження ліній електропостачання перебуває на межі зупинки, що загрожує повним відключенням опалення в місті.

Головні події світу

Україна буде головувати в РадБезі ООН, питання БезВізу для Грузії перенесено, в Південній Кореї сталася передвиборча криза, а у Франції розгорнувся корупційний скандал. З яких політичних подій світу почався лютий – далі в сюжеті.

Комментарии закрыты