До Одеси привезли благодатний вогонь

Сходження благодатного вогню — не просто одна з подій Великодня, але й велике чудо, відоме у всьому світі. Воно символізує вихід з Гробу світла істинного — тобто воскресіння Господа. У Велику суботу страсного тижня із Гробу Господнього виносять запалені свічки — саме з них Благодатний вогонь розповсюджується по всьому світу. 7-го квітня благодатний вогонь привезли і до нашого міста.

10 квітня в Одесі святкують День визволення міста

В Одесі відбулися святкові заходи з нагоди 74-ї річниці визволення Одеси під час Другої світової війни. На Алеї Слави у парку імені Тараса Шевченка, біля пам’ятника Невідомому матросу, а також на площі 10 квітня відбулися урочисті церемонії покладання квітів. Аби вшанувати подвиг воїнів у Другій світовій війні, сюди прийшли сотні людей.

В парку Шевченка відкрили відреставрований фонтан

Саме 10-го квітня — в День визволення Одеси від нацистських окупантів — відбулось урочисте відкриття фонтану «Ваза мала» в парку Шевченка.

Велопробіг-2018: Клініка Святої Катерини на посту

7 квітня в Одесі від Посту №1 стартував щорічний міжнародний велопробіг по Поясу Слави протяжністю в 100 кілометрів. За умовами «велосотки»: кожен, хто за 10 год подолає на велосипеді 100 кілометрів, буде вважатися переможцем. Старт для одеситів традиційний, улюблений, але він не з легких. Тому безпека учасників, у тому числі надання своєчасної медичної допомоги у разі необхідності – обов’язкова умова для організаторів.

Велосотка- 2018: волонтерська робота ОНАХТ

Близько 1,5 тисячі велосипедистів 7 квітня вирушили в традиційне велораллі — велопробіг 100 км по Поясу Слави за 10 годин. Приурочене до дня Визволення Одеси від фашистських загарбників.

Комментарии закрыты