Петро Порошенко зустрівся з канцлером Німеччини

Україна введе санкції щодо ряду російських олігархів, які будуть «максимально гармонізовані» з санкціями США. Про це заявив президент України Петро Порошенко 10 квітня під час зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. «Безумовно, до санкцій будуть залучені і пан Дерипаска, і інші олігархи, які на сьогодні є ключовими учасниками російських процесів, в тому числі і по активній роботі в Криму», — підкреслив Порошенко. В свою чергу, пані Меркель також торкнулась україно-російських відносин — вона заявила про важливість транзиту газу через Україну, обговорюючи питання газопроводу «Північний потік-2». «Ми взяли до уваги думку президента України… Ми також обговорили цю ситуацію з президентом Росії і передали схвильованість України з цього приводу. Але все одно стоїть питання про те, щоб частина газу проїхала через українську територію», — сказала Меркель у вівторок у Берліні.

До Одеси привезли благодатний вогонь

Сходження благодатного вогню — не просто одна з подій Великодня, але й велике чудо, відоме у всьому світі. Воно символізує вихід з Гробу світла істинного — тобто воскресіння Господа. У Велику суботу страсного тижня із Гробу Господнього виносять запалені свічки — саме з них Благодатний вогонь розповсюджується по всьому світу. 7-го квітня благодатний вогонь привезли і до нашого міста.

В Одесі відбувся Великдень за грецькою традицією

8 квітня на Грецькій площі відбувся щорічний для Одеси Великдень в грецьких традиціях. Організатор святкування — Благодійна організація «Фонд Бумбураса». У програмі пасхального свята були національні танці та пісні з грецьким колоритом, дитячі заходи, живе шоу з приготуванням національних грецьких блюд і подарунки для гостей. Святкування пройшло за підтримки Одеського міського голови Геннадія Труханова.

Велопробіг-2018: Клініка Святої Катерини на посту

7 квітня в Одесі від Посту №1 стартував щорічний міжнародний велопробіг по Поясу Слави протяжністю в 100 кілометрів. За умовами «велосотки»: кожен, хто за 10 год подолає на велосипеді 100 кілометрів, буде вважатися переможцем. Старт для одеситів традиційний, улюблений, але він не з легких. Тому безпека учасників, у тому числі надання своєчасної медичної допомоги у разі необхідності – обов’язкова умова для організаторів.

Велосотка- 2018: волонтерська робота ОНАХТ

Близько 1,5 тисячі велосипедистів 7 квітня, вирушили в традиційне велораллі-велопробіг 100 км по Поясу Слави за 10 годин. Приурочене до дня Визволення Одеси від фашистських загарбників.

Комментарии закрыты