Сьогодні 10 вересня, четвер. Вашій увазі щоденний випуск флеш-новин на телеканалі плюс. про головні події Одеси й України за 10 хвилин. в студії працює Дарина Шпортко. Добрий день.

 

81 особа-штат ОДА. Середня зарплата — 1543 гривні

Губернатор Одещини Міхеїл Саакашвілі затвердив штатний розклад апарату облдержадміністрації на 2015 рік. Згідно з розпорядженням голови ОДА, в адміністрації працює 81 особа. Середня зарплата на проспекті Шевченка, 4 — 1 тисяча 543 гривні. Сам Саакашвілі щомісяця отримує 5 тисяч 644 гривні, його заступник Володимир Жмак — 4 тисячі 980 грн, а радники губернатора Марія Гайдар і Саша Боровик — по 1 тисячі 218 гривень, як рядові співробітники ОДА.

Лорткіпанідзе звернувся до одеситів:

Начальник Головного управління ГУМВС України в Одеській області Гіоргі Лорткіпанідзе розповів про затримання трьох активістів громадських організацій, які підозрюються у вчиненні низки злочинів. Крім цього, генерал-майор міліції звернувся до громадян із заявою:

Електронна база фасадів історичної частини міста

В Одесі створять електронну базу фасадів історичної частини міста. Таке рішення було прийнято сьогодні, 10 вересня, в ході чергової сесії Одеської міськради.

Пам’ятники архітектури, розташовані в центральній частині міста, в тому числі в історичному ареалі Французького бульвару, будуть перевірені на автентичність і відповідність первозданного вигляду. Зокрема, мова йде про елементи декору, балконів, решіток, терас і т.д. Також в ході інвентаризації буде створена електронна база фасадів на основі архівних документів і паспорта на кожну будівлю. Планується, що дані заходи обійдуться бюджету міста в 70-100 тисяч гривень. Нагадаємо, з самого ранку біля будівлі міськради зібрались мітингувальники. Так, група одеситів виступила проти забудови «Отради», а представники однієї з громадських організацій вимагали визнати Росію країною-агресором. однак питання про визнання Росії країною-агресором не було внесено до повістки дня. у наступних випусках мої колеги розкажуть подробиці сьогоднішньої сесії.

Скиданівська 7-11: введення будинку в експлуатацію

Довгі шість років жителі новобудови по вулиці Скиданівська 7-11 поневірялися по різних інстанціях з єдиною метою — отримати декларацію про введення будинку в експлуатацію. Проживаючи в ньому, одесити по факту не мали жодних юридичних прав розпоряджатися даним житлом. За рішення цієї серйозної проблеми взялися депутати Одеської міської ради Василь Ієремія та Ігор Клименко. Взаємодіючи з главою Одеської обласної ради Михайлом Шмушковичем і колегою по депутатському корпусу — Олексієм Потапським, вони вирішили проблему в найкоротші терміни. Так мешканці будинку на Скиданівська 7-11 отримали декларацію і приступили до оформлення права власності на свої квартири. Детальніше в сюжеті наших кореспондентів!

Нова злітна смуга: Кабмін виділить гроші на будівництво

Будівництво злітно-посадкової смуги для Одеського аеропорту обійдеться в 80-200 мільйонів доларів. Про це заявив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський. За його словами, кошти на будівництво нової злітно-посадочної смуги будуть передбачені в бюджеті на 2016-й рік. Міністр уточнив, що єдиного проекту реконструкції поки немає: в міністерстві розглядають різні варіанти, кожен з яких обійдеться в різні суми. За його словами, бюджет проекту коливається від 80 до 200 мільйонів  доларів. Разом з тим, за словами Пивоварського, будівництво нової смуги навряд чи вдасться здійснити в 2016-му році: швидше за все, її здадуть в експлуатацію не раніше 2017-го.

І це всі новини на цю годину. Ми повернемося в ефір вже в 16:30. залишайтеся з телеканалом «Одеса плюс».

Комментарии закрыты