Новий дитсадок: відкриття дитячого садку № 48

Ще один новий дитячий садок урочисто відкрито в Одесі.  Розташовується дошкільний заклад по вул.  Дюківській 12.  Відтепер ще 55 діток Приморського району зможуть піти в сучасний дошкільний заклад.  Зараз черги в дитячих садках — це бич України, станом на 2017 рік черги нараховують понад 52 тис. дітей по країні. Тому вже на протязі трьох років  Міська влада працює над вирішення цього питання в місті. Більш детальніше, далі  у нашому сюжеті.

10 квітня в ОНАХТ: ветерани і молодь, квіти і спорт

10 квітня в Одеській національній академії харчових технологій відбулося урочисте зібрання, присвячене 74-й річниці визволення рідного міста від фашистських загарбників. Святкування цього дня в академії фактично проходило протягом тижня з 3 квітня. Спочатку студентська конференція, присвячена історії Одеси, потім молодіжна естафета «907 метрів» і футбольний турнір «Від заходу до світанку». Детальніше про свято, яке в академії вважають одним з найважливіших, — в нашому сюжеті.

Ювілей музею: 10 років музею сучасного мистецтва Одеси

Студия 10 квітня Музею сучасного мистецтва Одеси виповнилося 10 років. Це єдиний приватний музей в Україні такого напрямку. За перше десятиліття існування у нього з’явилася своя будівля, його відвідало більш ніж 50 тисяч людей, відбулася велика кількість виставок та різних культурних заходів. На урочистості з нагоди святкування ювілею музею особисто завітав одеський міський голова Геннадій Труханов.

Кайтбординг: одесити борються за поїздку на Олімпіаду

Одесити борються за право взяти участь у юнацьких олімпійських іграх з кайтбордингу! Юнацькі олімпійські ігри відбудуться вже цієї осені в Буенос-Айресі і зараз два спортсмена з Одеси намагаються отримати ліцензію на участь в складі української збірної. На сьогоднішній день кайтбординг або як його ще називають — кайтинг є одним з наймолодших і універсальних видів спорту, в якому використовується вітер. Хоч як би дивно це звучало, але в кайтингу використовується звичайний повітряний змій, добре знайомий нам ще з дитинства. Олімпійським видом спорту кайтбординг став тільки в цьому році, тому одеські екстремали активно популяризують заняття кайтингом і в майбутньому хочуть збільшувати збірну України.

Комментарии закрыты