Українські матері-героїні з’їхалися до Одеси

Напередодні Дня матері, який відзначається 13 травня, в Одесу з’їхалися багатодітні матері з усієї України для участі у форумі «Багатодітна сім’я України». В умовах демографічної кризи ці жінки займаються популяризацією материнства і намагаються поліпшити становище багатодітних сімей в нашій країні. Кожна з них виховує більше 3-х дітей і знаходить в собі сили займатися також громадською діяльністю. Форум проходить за підтримки мерії, обласної ради та міністерства соціальної політики України.

У форумі для моряків взяли участь 75 компаній

Одеса — місто не лише архітектурних пам’яток та будинків видатних письменників. Це — і морський торговельний порт, і вищі навчальні заклади для моряків. Саме для них з 10 по 11 травня проходить вже традиційний Міжнародний форум з освіти, підготовки та працевлаштування.

Лісабон готується до фіналу «Євробачення» 12 травня

Шанувальники «Євробачення» збираються в Лісабоні на фінал популярного музичного конкурсу. Український співак Melovin з піснею Under The Ladder відкриє програму гранд-фіналу 12 травня. Всього у фіналі виступлять 26 виконавців, з яких по 10 були відібрані у півфіналах 8 та 10 травня, ще шість країн потрапили до фіналу автоматично, це засновники конкурсу – «Велика п’ятірка» – Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Велика Британія, а також минулорічний переможець – Португалія.

Комментарии закрыты