День відкритих дверей в ОНУ Ім. Мечникова

11 березня в ОНУ ім. Мечникова відбувся день відкритих дверей для абітурієнтів. Мета даного заходу — орієнтувати майбутніх студентів у виборі професії. Інформація, яка представлена ​​до ознайомлення на дні відкритих дверей ВНЗ допомагає абітурієнту зважити свої бажання, можливості і здібності і зробити правильний вибір. Цьому також сприяє і можливість спілкування на заході зі студентами різних спеціальностей, які із задоволенням діляться своїм досвідом навчання.

В Одесі пройшла виставка котів

Чуйні та вередливі, незалежні і дружелюбні, лінивці і розбишаки. Минулими вихідними на одеському морвокзалі відбулась міжнародна виставка котів. На ній були представлені сотні різних порід від вкрай популярних сьогодні мейнкунів до унікальних кішок-такс. З пухнастими (і не тільки) конкурсантами познайомилась наша знімальна група.

Протест турків в Амстердамі
В Амстердамі в неділю пройшли демонстрації турецьких голландців, незадоволених тим, що влада заборонила виступи турецьких міністрів, які хотіли провести агітаційну кампанію в Нідерландах. У другій половині дня кілька сотень людей зібралися в західній частині міста і рушили до центру, демонстрація носила мирний характер. Опівночі на площі Амстердаму залишилося близько 250 протестувальників, але коли протестуючі відмовилися добровільно покинути центр міста, правоохоронці застосували водомети і кийки, після чого протест швидко закінчився. Деякі з демонстрантів кидали каміння і палиці в поліцейських. Всього, протягом неділі, було затримано шість осіб за образи співробітників поліції і нацистські висловлювання. Нагадаємо, що турецькі чиновники планували провести серію мітингів у Нідерландах, однак влада заборонила влаштовувати подібні заходи. Також голландський уряд не дозволив посадку літака міністра закордонних справ Туреччини Мевлюта Чавушоглу «у зв’язку з суспільною небезпекою».

Докази Трампа щодо шпигунства Обами

Американські конгресмени вимагають у президента Дональда Трампа аргументувати звинувачення у шпигунстві на адресу його попередника Барака Обами. Президента США Дональда Трампа призвали до понеділка надати докази того, що його телефон в Trump Tower прослуховувався під час виборчої кампанії. Сенатор Джон Маккейн заявив, що у Трампа є два варіанти: взяти свої слова назад або представити інформацію, якої заслуговує американський народ. «Якщо його попередник — Барак Обама порушив закон, то ми, щонайменше, зіткнулися з серйозною проблемою», — сказав Маккейн. Ще 4 березня, президент США Дональд Трамп звинуватив свого попередника Барака Обаму в прослуховуванні його телефону напередодні президентських виборів в листопаді 2016 року. Як написав Трамп в соцмережі Twitter, він «тільки що дізнався», що Обама прослуховував його «розмови в Trump Tower прямо перед перемогою». Ніяких доказів цьому так і не було пред’явлено, останній термін їх надання — 13 березня.

Позиція Британії у боротьбі З Росією

Уряд Великобританії призначив міністра для боротьби з «підривною діяльністю, яку веде Росія проти західних демократій». У Лондоні розробили цілий комплекс заходів для боротьби з російськими хакерськими атаками і «фейковий новинами». Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей призначила Бена Гаммера міністром по боротьбі з підривною діяльністю, як повідомляє The Times. Пріоритетом його діяльності на цій посаді стане «захист цілісності британської демократії». Зараз уряд Великобританії стурбован тим, що хакерські атаки, поширення «фейкових новин» за допомогою російських інформаційних служб, а також фінансування Росією політичних рухів і партій можуть вплинути на результати наступних виборів в країні і «дестабілізувати демократію ».

 

Комментарии закрыты