230 тисяч з дипломатичного ярмарку — на дитяче обладнання

Завдяки дипломатичному ярмарку, який провели у грудні 2017 року, для Одеського міського дитячого лікувально-діагностичного Центру Резніка закупили медичне обладнання. Цього року на заході зібрали понад 230 тисяч гривень — і це особистий рекорд дипломатичних представництв в Одесі.

З 2018 року нові правила вступу для першокласників

З нового навчального 2018 року в українських школах прийом на навчання першокласників проводитиметься за новими правилами. З виходом нового закону про освіту дитина має вступати в заклад за місцем проживання. Тобто навчальний заклад проводить конкурсний відбір, де в першу чергу будуть прийматися діти, які проживають у цьому мікрорайоні. Якщо ж батьки не мають свого житла, то вони повинні надати до всіх документів дитини нотаріальну довідку найму житла у цьому районі. Про це 13 березня у прес-центрі «Одесит» розповіла директор департаменту освіти та науки Одеської міськради Олена Буйневич.

Тендер на частоти 4G Ляшко вважає корупційною схемою

Тендер на продаж частот 4G є корупційною схемою, в результаті якої в українців вкрали мінімум 15 млрд гривень. Про це заявив народний депутат України, лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Як зазаначив нардеп, тендер провели незаконно і результати отримали хибні. Ляшко звернувся до НАБУ, Генпрокуратури та уряду з вимогою зупинити цю аферу — скасувати результати тендеру і провести новий, на чесних умовах. Лідер Радикальної партії переконаний, якщо вкрадені гроші повернути до держбюджету, потреби в кредитах МВФ і в підвищенні на його вимогу тарифів для населення не буде.

Триває Хрестопоклонний тиждень

Православні християни, здійснюючи духовну подорож до Великодня Господнього, знаходяться в середині шляху. 11 березня була Хрестопоклонна Неділя — середина Великого Посту. Хрестопоклонною вона називається тому, що в цей період з вівтаря виноситься і ставиться на аналой прикрашений квітами Хрест. Він знаходиться посеред храму до п’ятниці цього тижня — для поклоніння вірян, що прийшли у храм.

Комментарии закрыты