Пам’ять добровольців АТО вшанували в Одесі

14 березня — День українського добровольця. Саме в цей день у 2014 році перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Пам’ять добровольців АТО вшанували в Одесі. Церемонія покладання квітів відбулась біля меморіального каменю на місці спорудження Меморіалу воїнам Одеси і області, які загинули в зоні проведення АТО. В урочистостях взяли участь близько ста осіб: представники влади, духовенства та громадськості.

Труханов пообіцяв розібратися з проблемою будинків на Вільямса

9 травня жителі будинків, розташованих на вулиці Вільямса 59К і 59Д, перекрили рух транспорту на перехресті Корольова і Вільямса. Одесити намагались звернути увагу на те, що їхні будинки показово відключили від тепла. Саме з цією проблемою вони прийшли і на прийом до очільника міста Геннадія Труханова у вівторок, 13 травня.

В місті пройдуть тренінги по попередженню інвалідності у дітей

За даними Міністерства охорони здоров’я в Україні показник інвалідності на 10000 дітей за останні 3 роки виріс на 4,0%. При цьому відсутня система раннього виявлення порушень розвитку дитини, також відсутні спеціальні валідні інструменти виявлення — скринінги і тести. Одеська область не виключення. 14 березня в прес-центрі «Одесит» представники організації «Особливі діти» призвали чиновників до реалізації пілотного проекту «Адвокація батьками політики раннього втручання». Спікери наголошують, якщо на ранніх стадіях виявити у дитини відхилення, то таким чином можна зменшити інвалідність в країні. Тому організація «Особливі діти» планує проводити тренінги для студентів, медиків та чиновників.

Близько 23 тисяч італійців евакуювали через нерозірвану бомбу

В італійському місті Фано евакуювали близько 23 тисяч людей через нерозірвану бомбу часів Другої світової війни. Про це повідомляє «Європейська правда». Бомбу знайшли під час проведення будівельних робіт. Довжина снаряду перевищувала метр, вага – 250 кілограмів. З огляду на те, що її цілісність була порушена, за оцінками експертів до вибуху могло дійти протягом найближчих 144 годин. Тому евакуацію вирішили провести невідкладно. Були евакуйовані всі люди в радіусі 1800 метрів від місця знахідки.

Комментарии закрыты