Стартувала
премія «Творча молодь Одещини-2018»

Втретє в Одесі стартує премія «Творча молодь Одещини», яка проходить за підтримки Одеської міської ради. Мета заходу — поєднати молодь усієї області, виявити талановитих людей різних напрямків і урочисто нагородити переможців фірмовими статуетками у вигляді «Оскару». Минулого року у відборі взяли участь близько 10 тис. людей з усієї Одещини. Переможців визначили в 25-ти номінаціях різних сфер, серед яких: Найкращий художник, вокаліст, поет, дизайнер, режисер, журналіст та волонтер року. Цьогоріч номінацій буде 26. Церемонія нагородження призначена на лютий 2018 року, а прийом заявок закінчиться 21 січня. Обирати кращих з кращих будуть відомі представники сфер культури та мистецтва за досягненнями учасників протягом року.

14 листопада — День боротьби проти діабету

Міжнародний день боротьби із цукровим діабетом відзначають 14 листопада — в день народження одного з винахідників інсуліну Фредеріка Бантінга. Саме ця дата є нагадуванням кожному про те, що ця хвороба продовжує поширюватись. Цукровим діабетом сьогодні хворіють більше 4 мільйонів людей: ця цифра щороку збільшується і не включає пацієнтів з легкою формою хвороби і тих, хто не відвідує медичні заклади і не стає на облік. Так, діабет є найпоширенішою хронічною хворобою. Він призводить до зниження якості життя, ранньої інвалідизації та високої летальності. Саме тому сьогодні йому приділяється така значна увага з боку і держави, і міського керівництва, і лікарів-ендокринологів.

Тривають з’йомки фільму про першовідкривача кіно-одесита

Одеський режисер Ігор Козлов–Петровський знімає історичну повнометражну картину з детективним сюжетом «Тайна старого хронометра». Стрічка розповідає про вченого та винахідника, який за декілька років до братів Люмьєр створив унікальний апарат для проекції «рухомих картинок». Одеський інженер Йосип Тимченко був фактично одним з першовідкривачів кінематографу. Стрічка присвячена століттю Одеської кіностудії , яке буде відзначатися в 2019 році.

Комментарии закрыты