50 поліцейських здали кров для воїнів АТО

Близько 50 співробітників головного управління Нацполіціі в Одеській області здали кров для постраждалих воїнів АТО. На станції здачі крові побувала наша знімальна група і поспілкувалася з поліцейськими, які здають кров регулярно, а деякі з них навіть хочуть отримати звання «Почесний Донор крові України».

Одеський художній музей святкує 118-ліття

Одеський художній музей 13 листопада запросив гостей на своє 118-ліття. Увазі присутніх була запропонована презентація «Вісника Одеського художнього музею» №3, присвяченого творчості славетного художника Івана Костянтиновича Айвазовського. Музей-іменинник розташований у старовинному палаці Наришкіних, збудованому у 1820-і роки в кращих традиціях класицизму. У 1888 році палац придбав тодішній одеський міський голова, меценат і колекціонер Григорій Маразлі, який і передав його місту з метою влаштування в ньому музею образотворчих мистецтв.

Тривають з’йомки фільму про першовідкривача кіно-одесита

Одеський режисер Ігор Козлов–Петровський знімає історичну повнометражну картину з детективним сюжетом «Тайна старого хронометра». Стрічка розповідає про вченого та винахідника, який за декілька років до братів Люмьєр створив унікальний апарат для проекції «рухомих картинок». Одеський інженер Йосип Тимченко був фактично одним з першовідкривачів кінематографу. Стрічка присвячена століттю Одеської кіностудії , яке буде відзначатися в 2019 році.

Комментарии закрыты