Президент відвідав презентацію проектів Меморіалу Героїв Небесної Сотні та Музею Революції Гідності

Президент Петро Порошенко разом із дружиною відвідав презентацію проектів Меморіалу Героїв Небесної Сотні та Музею Революції Гідності. Глава держави повідомив, що 20 лютого 2018 року, на наступному тижні, авторитетне журі визначить проект-переможець в номінації «Меморіал Героїв», в червні – оголосить результати конкурсу «Музей Революції Гідності». Він зазначив, що на участь у конкурсі наразі надійшло понад шістдесят заявок із 12 країн світу та з України. Технічний комітет конкурсу, відповідно до міжнародної практики, з цієї кількості заявок відібрав 28 робіт у двох номінаціях – і для Меморіалу і для Музею.

Зустріч Президента з воїнами-афганцями

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди відзначення 29-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан, Президент Петро Порошенко взяв участь в урочистому зібрані присвяченому пам’ятним датам.

$250 млн гарантій на будівництво ядерного сховища в Чорнобилі

Американська урядова Корпорація закордонних приватних інвестицій США і український НАЕК «Енергоатом» підписали угоду про страхування політичних ризиків на суму $250 млн щодо будівництва в Україні Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива. Урочиста церемонія відбулася в середу у Вашингтоні. «Це дало змогу зменшити ставку кредитування для України, а інвесторам з американського фондового ринку дало гарантії, що вони протягом тривалого 20-річного періоду матимуть можливість не тільки повернути свої кошти, але й стабільно отримувати прибуток», — прокоментував підписання угоди президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський. Після будівництва заводу в Чорнобильській зоні Україна не витрачатиме сотні мільйонів доларів щорічно на відправку і зберігання відпрацьованого ядерного палива в Росію. Крім того, за словами Недашковського, Україна продовжує тісну співпрацю з американськими компаніями, й за підтримки Міністерства енергетики США досягла суттєвих успіхів також на інших напрямах у енергетичній сфері. У цьому зв’язку президент американської корпорації Рей Вешборн заявив, що американська сторона зацікавлена в тому, щоб Україна набула фактичної незалежності в енергосфері. Відповідно до підписаної угоди, Bank of America/Merrill Lynch організував розміщення облігацій з фіксованою ставкою на фондовому ринку США для запозичення 250 млн дол. під зобов’язання страхування ризиків з боку OPIC. Крім того, український «Енергоатом» отримає 20-річний кредит на відповідну суму.

Що думають одесити про видворення Саакашвілі

Тема депортації Саакашвілі в Польщу залишається основною темою обговорення в ЗМІ і не тільки. Обговорюється літак, на якому екс-президента Грузії депортували, сам спосіб депортації, але найбільше — політичні наслідки процедури. Адже Міхеїл Саакашвілі вже пообіцяв зробити Порошенка  «нерукоподаваним» в демократичному світі. Що думають одесити про подію — у нашому сюжеті далі.

«Я пробіжу»: відкрите тренування з підготовки до марафону

Біговій клуб Sport Socium оголошує підготовку одеського батальйону. Збирає і готує команду за 8 тижнів до марафону.  Тому адміністрація клубу, 15 лютого в прес- центрі Одесит запрошувала всіх бажаючих на відкрите тренування і презентацію програми «Я пробіжу».  Заняття з однодумцями, контроль від тренера-марафонця і спеціальні бігові вправи відбудуться в легкоатлетичному манежі «Олімпієць», за адресою проспект Шевченка 31 a о 12.00

Комментарии закрыты