В Одесі проходять громадські слухання щодо перейменування вулиці Заславського на честь Бориса Літвака

Численні звернення містян, депутатів різного рівня і організацій міста; а також декілька засіданнь історико-топонімічної комісії при виконавчому комітеті міськради. Не один рік в Одесі розглядають питання про перейменування однієї з вулиць міста на честь Героя України, Почесного громадянина Одеси Бориса Давидовича Літвака. Раніше історико-топонімічною комісією було прийнято рекомендаційне рішення — перейменувати на його честь вулицю Заславського. У травні мер зустрівся з родичами відомого одесита, аби обговорити це питання. І нарешті, 15 червня в Одеській мерії пройдуть громадські слухання щодо перейменування вулиці Заславського на честь Бориса Літвака. Захід відбудеться за участю представників історико-топонімічної комісії при виконавчому комітеті Одеської міської ради.

В Механіко-технологічному коледжі відкрили сучасну лабораторію

В Механіко-технологічному коледжі Одеської національної академії харчових технологій 14 червня відбулось офіційне відкриття лабораторії товарознавства та зберігання зерна. Сучасна лабораторія створена в учбовому закладі за участю ПАТ «Укрелеваторпром» — відомого підприємства, на якому сьогодні працюють випускники академії та її Механіко-технологічного коледжу. Червону стрічку на відкритті нової лабораторії перерізали ректор ОНАХТ Богдан Єгоров та генеральний директор «Укрелеваторпрому» Іван Буценко.

16 червня в оперному театрі покажуть «Євгенія Онєгіна» у концертному виконанні

«Я жил тогда в Одессе пыльной». За 13 місяців перебування в нашому місті Олександр Пушкін написав перші 2,5 глави роману «Євгеній Онєгін». І таким чином увічнив місто на сторінках свого твору. Тому день народження видатного поета — дата, повз яку не може пройти Одеська національна опера. Це багаторічна традиція, від якої в театрі відходити не збираються. 16 червня до дня народження Олександра Сергійовича Пушкіна тут покажуть оперу Петра Ілліча Чайковського «Євгеній Онєгін» у концертному виконанні.

Комментарии закрыты