День памяти св. великомученика Иоанна Сочавского

15 червня в день пам’яті святого великомученика Іоанна Сочавського, в місті Білгород-Дністровський відбулися святкові заходи з нагоди престольного свята місцевого храму. Урочистості очолив митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел. За традицією після закінчення богослужіння відбувся хресний хід від храму до джерела на честь святого великомученика Іоанна Сочавського. Протягом всіх 3,5 кілометрів тисячі віруючих на чолі з архіпастирем підносили старанні молитви до Господа, просячи Його дарувати багатостраждальній Україні мир і благополуччя. Після прибуття на джерело Преосвященний Владика очолив святковий молебень, під час якого тисячі людей також молилися про мир в нашій країні, про церковну єдність і про подолання ворожнечі та ненависті. У своєму архіпастирському слові митрополит Агафангел привітав усіх з цим святковим днем, зазначивши, що більше 7 століть православні християни вшановують пам’ять святого великомученика Іоанна Сочавського, який не зрікся віри в Христа, незважаючи на люті муки, яким піддали його в цих краях.

В мэрии поздравили медиков с профессиональным праздником

Наша медицина — це перш за все ті люди, які в ній працюють. 15 червня, в одеській міській раді, мер Геннадій Труханов привітав одеських медичних працівників з наступаючим професійним святом. Сьогодні влада Одеси всіма силами підтримує людей, які з честю виконують свої професійні обов’язки і бережуть життя людей.

Заявление министра МВД Арсена Авакова

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє, що на вулиці повинна бути тільки одна сила — Національна поліція. Про це 16 червня,  він повідомив під час наради в МВС. Арсен Аваков нагадав, що присвоєння назви «поліція» будь-якими угрупованнями — неприпустимо. Нагадаємо, міністр внутрішніх справ направив міністру юстиції Павлу Петренко лист з проханням вжити усіх законних заходів для приведення у відповідність з законом назв громадських організацій та комунальних підприємства, які в своїх назвах використовують слово «поліція» і, тим самим, порушують норми Закону України .

Вернисаж в «Коконе»: незнакомка Андрея Летнева

В галереї «Кокон-арт» відкрилась виставка живопису одеського художника Андрія Летньова. «Незнайомка» — таку назву має проект, над яким майстер працював півроку. В експозиції представлені три серії: флористична, портретна і жанрова. Всього  34 яскравих полотна великого розміру. Автор вільно відчуває себе у грі модифікацій простору та часу і цим заворожує та притягує увагу глядача. Чудові, інколи неочикувані розчинення на холсті вже бачили наші кореспонденти.

Комментарии закрыты