Одеська школа демократії вручила перші дипломи

Восени 2017 року Східноєвропейський центр багатопартійної демократії відкрив Школи демократії у Львові та Одесі. Пройшло 5 місяців — і перші випускники, а це представники місцевого самоврядування, політичних партій, ЗМІ, громадські активісти й науковці, отримали дипломи про успішне завершення навчання. Дивиться у нашому репортажі далі — що вивчали випускники Школи демократії і які плани виношують організатори проекту.

Ляшко: знецінення гривні у 4 рази та зубожіння українців – головні «досягнення» Гонтаревої

Знецінення гривні у 4 рази та зубожіння українців – головні «досягнення» Валерії Гонтаревої на посаді голови Нацбанку. Так вважає лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Після звіту Гонтаревої у парламенті політик зауважив, що вона не впоралась із обов’язками, які були покладені на неї із червня 2014 року, а також нагадав, що він єдиний народний депутат, хто не голосував за її призначення.

Чемодан замість гаманцю: одесити про нові монети

В Україні введуть в обіг монети номіналом 1, 2, 5 і 10 гривень замість паперових купюр. Як одесити ставляться до таких нововведень? Чи підтримують перехід на монети замість паперових купюр? І взагалі чи чули про те, що гаманці значно поважчають? З такими запитаннями ми сьогодні звернулися до перехожих.

Відомий гід Зеєв Волков провів лекцію в Одесі

Відомий гід по Україні та Ізраїлю, наш земляк, який нині живе в Тель-Авіві, Зеєв Волков провів у Всесвітньому клубі одеситів лекцію з історії євреїв Одеси від Османської імперії до сьогодення. Іронічно, тонко, а головне з великою любов’ю до нашого міста, краєзнавець розповів про сіонізм і єврейське мистецтво, книговидання та іврит. Та про внесок одеських євреїв в становлення держави Ізраїль. Лектор збудував своєрідний міст між Одесою та Тель-Авівом.

Комментарии закрыты