17 серпня на календарі. 16:30 на годиннику. Інформаційний понеділок у флеш-новинах. В студії працює Аліна Оніка. Вітаю вас.

МЗС Білорусії. Зустріч з митрополитом Агафангелом.

Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський та Ізмаїльський зустрівся з Міністром закордонних справ Республіки Білорусь Володимиром Макєєм. Зустріч відбулася у Свято-Успенському Одеському чоловічому монастирі. Митрополит Агафангел ознайомив білоруського дипломата з храмами обителі, розповів про історію цього найстарішого на півдні України монастиря, про місцеві святині. На завершення Владика нагородив главу МЗС Білорусі високою церковною нагородою та благословив на подальші труди Касперівською іконою Божої Матері.

Виїзна нарада мера

Міський голова Геннадій Труханов під час робочої наради побував у мікрорайоні «Южний А», де сьогодні ведуться роботи з капітального ремонту міжквартальних проїздів та благоустрій прибудинкових територій. Також Геннадій Труханов поспілкувався з місцевими мешканцями про проблеми району. Які питання піднімалися і перспективи їх вирішення — дивіться в наступному сюжеті.

У рамках рятувальної операції

Вчора морські прикордонники Одеського загону морської охорони врятували двох відпочивальників, яких відносило в море на несправному гідроциклі. Потерпілі — чоловік та жінка. З’ясували, що любителі екстриму —   одесити, які вирушили за гострими враженнями з причалу в районі «Аркадії». Як тільки віддалилися від пляжної зони купання, двигун гідроциклу заглох і всі спроби змусити його поновити роботу були марні. Близько години романтична прогулянка відбувалась за волею вітру та хвиль, горе-відпочивальників віднесло більш ніж на 2 кілометри від причалу… Добре те, що добре закінчилось. Прикордонники підняли мандрівників до себе на борт, переконалися, що їх самопочуття не потребує невідкладної медичної допомоги, запропонували свою гостинність, а гідроцикл взяли на буксир. За кілька хвилин плавзасіб та людей доставили до причалу, з якого вони вийшли в море. А черговий причалу підкреслив, що морські прикордонники боронять не тільки кордони, а й людські життя.

Такі у нас справи. Наразі це все. Більше інформації у нашому основному випуску о 19:30

 

 

Комментарии закрыты