В Одесі провели свято для дітей з інвалідністю

Майстер-клас з пальчикового живопису, екскурсія музеєм Одеської філії Грецького фонду культури, книжкова виставка про державну символіку і яскраві подарунки від партнера-компанії «Ростдорстрой». Так привітав Територіальний центр соціального обслуговування Приморського району з наступаючими святами своїх підопічних дітей. Дивимось далі, як це було.

В Одесі активно реалізується міська програма«Місто скульптур»

В Одесі активно реалізується міська програма«Місто скульптур», яка покликана створити і встановити в суспільно доступних місцях оригінальні скульптурні композициї, інсталяції, арт-об’єкти, що прикрашають місто, слугують розвитку самобутньої одеської історії. Новий такий об’єкт з’явився на розі вулиць Великої Арнаутської та Осипова. На парадному ганку нового будинку будівельної компанії Будова віднині живе скульптура котика авторства одеської майстрині Тетяни Штикало.

Анонси зустрічі Путіна та Меркель

Канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Росії Володимир Путін зустрінуться завтра — в суботу 18 серпня. Це буде їхня друга зустріч у цьому році, на якій вони обговорять війну на сході України і в Сирії, а також будівництво газопроводу «Північний потік-2». Крім того, політики можуть торкнутися більш широкого спектру тем, включаючи загороджувальні імпортні мита, введені США.  Також крім офіційно анонсованих тем, Меркель та Путін можуть торкнутися питань, що турбують німецький і російський бізнес — як реагувати на імпортні мита США. Цитую — «І Росія, і Німеччина постраждали від тарифів на алюміній і сталь, і обидва побоюються наслідків недавніх заходів Трампа проти Туреччини», — зазначають аналітики The New York Times.

Також, перед цією зустріччю Петро Порошенко підняв тему українських заручників та політичних в’язнів Кремля у розмові з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Президент України наголосив — негайного звільнення потребує Олег Сенцов, який голодує в російських застінках вже понад три місяці.  А також інші бранці, проти яких Росія порушила політично вмотивовані справи.

Меркель має план щодо мігрантів

У Німеччині не має повторитися наплив біженців масштабу 2015 року. Про це заявила канцлерка Німеччини Ангела Меркель під час зустрічі у Дрездені з членами фракції Християнсько-демократичного союзу (ХДС) у земельному парламенті Саксонії, передає Deutsche Welle. «2015 рік не має повторитися й не повториться», — запевнила Меркель. Канцлерка також пообіцяла землям посилену допомогу з боку федерального уряду у висланні з країни небажаних мігрантів. Ідеться про осіб, котрим не надали статус біженця й не дозволили подальше перебування на території Німеччини.

На думку Меркель, хоч у цьому питанні простежуються значні зміни на краще, але ще й досі спостерігаються істотні проблеми. Питання вислання перебуває в компетенції земельних урядів. Крім того, канцлерка наголосила на необхідності залучення до Німеччини кваліфікованої робочої сили. На думку Меркель, законодавство має уможливити безпроблемний приїзд та працевлаштування в Німеччині працівникам всіх професій, брак яких відчувають у ФРН: від пекаря до інженера.

Комментарии закрыты