18 серпня на календарі. 16:30 — на годиннику. Інформаційний вівторок коротко  — у флеш-новинах. В студії працює Аліна Оніка. Вітаю вас.

Люди для людей. Гуманитарная помощь от Одесской епархии

У храмі на честь ікони Божої Матері «Достойно Єсть» в черговий раз гуманітарну допомогу від Одеської єпархії отримали люди, які цього так потребують. 98 вимушених переселенців: усі з різними історіями, але з однаковими проблемами. Опинившись далеко від домівки, вони не залишилися на самоті. Розуміючи всю складність ситуації, в якій нині наші співгромадяни, Одеська єпархія регулярно простягає руку допомоги тим, хто її потребує. Подробиці в сюжеті наших кореспондентів.

Реформа медицины при участии общественности

Перші кроки медичної реформи в Одеській області презентували сьогодні представники облдержадмінітсраціі та благодійного фонду «Пацієнти України». Вперше до цього процесу будуть залучені представники громадських організацій, а сам процес стане максимально прозорим. На сьогоднішній прес-конференції представники обласного керівництва та громадськість підписали відповідний меморандум.

Открытый урок. Правила дорожного движения

Нагадати одеським школярам про необхідність дотримання правил дорожнього руху. Урок на цю тему днями відбувся в Парку Перемоги за участю юних інспекторів та співробітників Одеської Державтоінспекції. На заході були присутні секретар міської ради Олег Бриндак та директор Департаменту освіти і науки Олена Буйневіч.

Наразі це все. Я з вами прощаюсь до завтра. Більше оновленої інформації — у нашому основному випуску о 19:30. На все добре!

Комментарии закрыты