«Розумна Сила»: чому Рада – непродуктивний інститут

450 мільйонів гривень на рік на зарплати для нардепів і постійні прогули голосувань в парламенті — на сьогоднішній день Верховна Рада має невеликі показники продуктивності, однак при цьому отримує величезне фінансування. Українці платять податки, щоб бачити порожній зал пленарних засідань і відсутність ефективних дій. Про це заявляють члени партії «Розумна сила» і закликають змінювати ситуацію.

Вплив ЗМІ: яку роль відіграє регіональне телебачення

Регіональне телебачення може поступатися національному за кількістю розважальних програм, однак не за рівнем впливу на громадську думку. Тезам, що звучать із телеекрану довіряють і особливо це стосується каналів по областях — сюжети і передачі на них зазвичай ближче місцевим глядачеві, ніж сюжети з Києва. Чому так відбувається — розповіли експерти на міжнародному конгресі політичних консультантів, який пройшов в Києві 11-12 травня.

Першачки Одеси: у місті розпочався прийом заяв

В Одесі розпочався прийом заяв про зарахування дітей у перші класи за новими правилами, які затвердив Кабінет міністрів України. Заяви прийматимуть до 31 травня включно. Про це 18 травня розповіла директор департаменту освіти Олена Буйневич. Згідно з новими правилами, за кожним навчальним закладом міста закріплена певна територія, першачки якої гарантовано зможуть потрапити на навчання в цю школу. В Одесі це 125 установ. Однак, сім’я може подати документи не тільки в школу за своєю прописку, але і в будь-яку іншу школу Одеси. Для остаточного зарахування в перший клас оригінали документів повинні бути подані до 15 червня.

Священий місяць посту:Рамадан Одесу відвідав Муфтій України

У мусульман всього світу почався священний місяць Рамадан. За традицією мусульманська релігійна громада Одеси зібралась разом в святковій офіційній обстановці, щоб привітати один одного з початком благословенного місяця. Знаменною подією став візит до мусульман Одеси Голови Духовного управління мусульман України Муфтія України шейха Ахмеда Таміма.

Комментарии закрыты