Верховна Рада розглянула майже 800 поправок до медичної реформи

Верховна Рада розглянула на ранковому засіданні майже 600 поправок до медичної реформи. Таким чином за два дні пройдено вже близхько 800 з майже 900 поданих поправок.  Із відповідним закликом — працювати оперативно — до нардепів звернувся спікер Андрій Парубій. Законопроектом пропонується розпочати з 1 січня 2018 року зміну моделі фінансування системи охорони здоров’я в Україні на первинній ланці. Оплата за надану медичну послугу пацієнту за єдиним тарифом на вторинній та третинній ланці буде впроваджуватися з 2019 року. До 2020 року вся система охорони здоров’я перейде на прямі оплати від Національної служби здоров’я України лікарям та медичним установам усіх напрямків спеціалізації. Також законопроектом передбачено, що кошти на програму медичних гарантій щорічно визначаються у законі про держбюджет як частка ВВП у розмірі не менше 5%.

У проекті держбюджету-2018 передбачено 3% економічного зростання, — Гройсман

Проект бюджету на наступний рік передбачає як мінімум 3% економічного зростання. Це означає, що наступного року буде вироблено на 400 мільярдів гривень більше товарів і послуг, ніж цьогоріч. Про це на засіданні уряду заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє Укрінформ: «За останні 9 місяців ми вперше сформували бюджетну резолюцію на три роки вперед, де чітко показали, як ми бачимо розвиток національної економіки. Ми вчасно внесли проект бюджету на 2018 рік, сформований на основі резолюції,яка була ухвалена урядом »

У «Будинку з янголом» театральна прем’єра

18 жовтня Театральна студія Гоголя зіграла прем’єру спектаклю «Рікі-Тікі-Таві» в відомому одеському Будинку з янголом. Про те, як творча енергія може не лише розважати, але й зцілювати тих, хто її потребує, — дивіться далі.

Знаменита 118-а одеська школа отримала новий спортмайданчик

На розі вулиць Преображенської і Малої Арнаутської знаходиться відома в Одесі школа №118. В ній вчився Михайло Жванецький і багато шанованих і відомих людей. 17 жовтня у школі відбулась подвійна подія — відкриття нового спортмайданчику та тренінг з екстреної пожежної евакуації.

 

 

Комментарии закрыты