19 серпня на календарі. Інформаційна середа станом на 15:00 – у флеш-новинах. В студії працює Аліна Оніка. Вітаю вас.

 

Свято Преображення Господнього

Сьогодні православні віруючі відзначають Свято Преображення Господнього, в народі також іменований Яблучним Спасом. Він відноситься до числа найбільш значущих, двунадесятих, церковних свят, яке нагадує людям про необхідність змінюватися духовно.

Річниця створення Марфо-Маріїнської обителі

У день святкування Яблучного Спаса у храмі на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних радість» ще одна знакова подія — річниця створення Марфо-Маріїнської обителі. З благословення Митрополита Агафангела сестри милосердя допомагають нужденним у важкий час і підтримують їх. У храмі представили черговий ярмарок, присвячений річниці сестринства. Цього разу спільними зусиллями кошти збирають на допомогу протоієрею Іоанну Немешу, який бореться зі страшним недугом.

Конкурс на посаду заступника голови Одеської облдержадміністрації завершено

Конкурс на вакантну посаду заступника голови Одеської обласної державної адміністрації закінчено. На одне місце — кількасот претендентів. За крісло заступника голови Одеської облдержадміністрації борються півтисячі осіб. Про це йдеться на офіційному сайті Одеської ОДА. Нині, як повідомляє прес-служба губернатора, почався розгляд документів, який триватиме два тижні. А з 5 вересня відібраних кандидатів запрошуватимуть на наступний етап — тестування в ОДА.

Позачергове засідання виконавчого комітету Одеської міської ради

Сьогодні відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Одеської міської ради. На порядок денний було винесено всього одне питання. Ідеться «про внесення до Центральної виборчої комісії подань про внесення змін до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі на території Одеси». 30-го липня, у рамках планової роботи, на засіданні виконкому було прийнято рішення, що передбачає три аналогічних подання до ЦВК по Приморському, Малиновському та Київському районах. Вони покликані удосконалити систему виборчих дільниць і уточнити дані виборців. Ці подання на сьогоднішній день розглядаються в центральній виборчій комісії і повинні бути опубліковані постановою ЦВК наприкінці серпня. Директор департаменту документально-організаційного забезпечення міськради Марина Броварська зазначила, що це, скоріше, буде остання постанова комісії, так як 5 вересня стартує виборча кампанія і міняти межі ділянок, згідно законодавства, буде заборонено. Позачерговий виконком був зібраний з огляду на те, що виникла необхідність змінити межі ще кількох  ділянок і встигнути включити зміни в останню постанову ЦВК.

Незаконні посіви коноплі під Одещиною

Незаконні посіви коноплі  — і під посиленою охороною… Міліція виявила на кількох островах у плавнях на Одещині — у Ренійському районі 3 тисячі кущів культивованої коноплі, які охороняли люди з вогнепальною зброєю. На місці події працівники міліції затримали двох чоловіків, які здійснювали охорону вказаної території. Один із них з місця події втік. Про це ідеться у повідомленні МВС. Три одиниці зброї та набоїв до неї правоохоронці виявили у брезентовому наметі на одному з островів поруч з посівами. Зараз міліція встановлює всіх причетних до незаконного вирощування конопель та намагається затримати втікача.

Такі у нас справи. Я, як завжди, бажаю тільки приємних новин. Зустрінемось о 16:30.

Комментарии закрыты