До дня Святого Миколая: маленькі та великі подарунки

19 грудня — день, сповнений подарунками для юних одеситів. Цьогоріч серед них опинилися не лише солодощі, а дещо масштабніше — два відновлених дитсадки і будівництво нового корпусу для гімназії №4. Про робочі виїзди міського голови у день святого Миколая — в нашому сюжеті.

Святкова казка: студенти ОНАХТ для дітей Одеси

Студенти одеської національної Академії харчових технологій приміряли на себе образи героїв новорічної казки. Глядачами виступили учні молодших класів шкіл Одеси, які завітали до Академії в гості. Про те, як влаштувати святкове диво і поєднувати творчість з навчанням — далі в сюжеті з Академії.

Військова академія ознайомила школярів з військовими професіями

Одеська Військова академія провела для учнівської молоді День відкритих дверей. У ролі екскурсоводів – досвідчені військовослужбовці, які виконували завдання в зоні АТО. Майбутні офіцери ознайомили школярів із сучасним озброєнням і технікою, а також провели ознайомчі заняття з військових спеціальностей.

Сполучені Штати Європи: що це таке і чи стане Україна новим штатом

Німеччина хоче створити Сполучені Штати Європи до 2025 року. З такою ініціативою виступив глава соціал-демократичної партії Мартін Шульц. Ідею підтримав і глава МЗС Німеччини Зігмар Габріель, який заявив: «Світ змінюється. Азія, Латинська Америка, Африка. Тільки Європа стає меншою. І якщо ми не станемо поруч, то наші діти будуть позбавлені голосу в майбутньому». Про те, чим Сполучені Штати Європи будуть відрізнятися від Європейського союзу і чи зможе Україна стати таким «штатом» — дивіться далі.

Стратегія Трампа: Росія визнана загрозою

На сайті Білого дому вийшла оновлена редакція Стратегії національної безпеки США за підписом президента Дональда Трампа. 68-сторінковий документ позначає глобальні загрози, які стоять перед країною. На зовнішньополітичній арені такими називаються Росія і Китай. «Китай і Росія кидають виклик владі, впливу і інтересам США, намагаючись підірвати американську безпеку і процвітання. Вони сповнені рішучості зробити свої економіки менш вільними і чесними, нарощувати військову міць, контролювати інформацію, щоб придушити суспільство і розширити свій вплив», — наголошується в документі. Крім того, загрозою американцям і їхнім союзникам називаються «диктаторські режими» КНДР і Ірану, а також терористичні організації Ісламська Держава і «Аль-Каїда».

 

Комментарии закрыты