Трамп посилює боротьбу з наркотиками

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп планує оприлюднити новий план боротьби з кризою наркозалежності. Як повідомляє Райтер, посилаючись на представників Білого дому, план включає навіть введення смертної кари для наркоторговців. Крім того заходи будуть спрямовані на скорочення призначень опіатів у програмах охорони здоров’я на третину протягом наступних трьох років. Саме оприлюднення плану американського президента стане останнім з заходів його адміністрації, спрямованих на подолання кризи зловживання наркотичними речовинами в США. За наявними даними, в минулому році від передозування опіатами в країні померло 42 тисячі людей. А взагалі кількість передозувань у 17-ому році зросла на 30%, порівняно з 16-им.

Вибори в РФ: оприлюднені результати після обробки 99% бюлетенів

У неділю, 18 березня, в Росії пройшли вибори президента країни. Після обробки понад 99% виборчих бюлетенів Володимир Путін перемагає з великим відривом від інших кандидатів, набравши більше 76% голосів. Як зазначають російські ЗМІ, це рекордна підтримка виборців в його політичній кар’єрі. А ось лідери європейських країн не поспішають вітати російського лідера з перемогою. Більш того — вони вже встигли жорстко розкритикувати вибори, проведені на території анексованого Криму. В МЗС Франції наголосили: після чотирирічної незаконної анексії Кримського півострова і міста Севастополя французька влада найрішучішим чином підтверджує свою прихильність абсолютного відновлення територій і суверенітету української держави в рамках міжнародно визнаних кордонів. А новий керівник МЗС ФРН Хайко Маас назвав «вибори» президента РФ на окупованому півострові неприйнятними, а також жорстко засудив спроби легітимації анексії Криму. І наголосив: результати «виборів» в Росії нітрохи не дивують, так само, як і обставини, за яких вони проводилися.

Порошенко: вибори в Криму — порушення міжнародного права

Проведення російською окупаційною адміністрацією так званих виборів президента РФ в тимчасово окупованому Криму є черговим брутальним порушенням Росією міжнародного права. Відповідну заяву зробив президент України Петро Порошенко. Це й не дивно для країни, яка систематично і свідомо протиставляє себе усьому зовнішньому світу, зазначив глава України.  Легітимність президентських виборів в РФ та нібито обраного на них кандидата ставиться під сумнів не лише незаконним проведенням голосування в тимчасово окупованому Криму, додав Петро Порошенко. На його думку, вибори в Росії —  політичний фарс в цілому, який не має нічого спільного із виборами в демократичному розумінні цього процесу.

Бюджет Одеси за 2017 рік. Представлено звіт

Департамент фінансів Одеської міської ради публічно представив звіт про виконання бюджету за 2017 рік. Скільки склали доходи, витрати, а також на що пішли кошти, розповіла заступник мера Світлана Бедрега. Детальніше про важливі для одеського бюджету цифри за минулий рік — дізнаєтеся далі.

Юні одеські підприємці презентували нові проекти

Вирішення важливих соціальних проблем у суспільстві, виготовлення здорової їжі, соціальна стійка  – і це далеко не всі проекти, які були представлені на щорічному формі стартапів, який пройшов 17 березня. Форум стартапів проходить в 18-те. Щороку підприємці вигадують нові ідеї, пропонують рішення соціальних проблем, знаходять підтримку і партнерів для подальшої реалізації і просування своїх проектів. Учасниками форуму стартапів є діти у трьох категоріях.

Комментарии закрыты