Засідання консультативної ради

17 жовтня в будівлі Управління архітектури та містобудування Одеської міської ради відбулося чергове засідання постійної консультативної ради з питань планування територій міста Одеси. На порядку денному 25 питань, які залишилися не розглянутими за результатами попереднього засідання. Серед інших — будівництво в районі Французького бульвару, а також питання збереження історичної спадщини. Детальніше — далі.

Зенітна ракетна бригада повітряного командування «Південь»
Особовий склад Одеської зенітної ракетної бригади повітряного командування «Південь» після ремонту отримав на озброєння модернізований зенітний ракетний комплекс С-300ПС. Його ремонт здійснювався на сучасній ремонтній базі з використанням новітніх інженерних рішень, що в подальшому значно підвищує ефективність його застосування і дає можливість продовжити термін експлуатації комплексу ще на сім років. Під час ремонту було замінено важливі вузли і прилади вітчизняного виробництва, а працівниками промислового підприємства була здійснена модернізація комплексу. Це дало можливість в подальшому технічно уникнути залежності від Росії. Відразу ж на бойове чергування заступив особовий склад зенітного ракетного дивізіону, який вже на новій відремонтованій техніці виконувати завдання командування з охорони повітряних просторів півдня України.

Візит Петра Порошенка до Норвегії
Президент України Петро Порошенко з історичним візитом відвідав Норвегію — глава української держави вперше провів офіційну зустріч в цій країні. Сторони підписали політичну декларацію, яка роз’яснює мети щодо подальшої співпраці. Премь’єр-міністр Норвегії Ерна Сульберг зазначила, що Норвегія буде продовжувати надавати Україні підтримку в проведенні реформ і буде сприяти економічної та політичної стабільності країни. Крім того, Петро Порошенко зустрівся з королем Норвегії Харальдом V та подякував йому за підтримку територіальної цілісності і значну практичну допомогу.

Українські військові готуються до зими

Українські військові продовжують облаштовувати свої позиції, закінчують підготовку автомобільної і військової техніки до експлуатації в зимових умовах. Бійці отримують зимові речі, теплі намети, оснащені «буржуйками» разом з дровами. У військових частинах створюють запаси дров і паливно-мастильних матеріалів.

Мирон Маркевич поїхав до прикордонників

Учора до одного з прикордонних підрозділів Краматорського загону завітав Голова комітету національних збірних Федерації футболу України Мирон Маркевич. В зону АТО він приїхав, аби підтримати «зелених беретів», які несуть службу на лінії розмежування. У ході зустрічі відомий тренер відповідав на запитання прикордонників, які в більшості стосувалися виступів Національної збірної України з футболу, та на згадку про свій візит подарував футбольний м’яч з автографами відомих українських футболістів. Наприкінці зустрічі Мирон Маркевич запросив всіх бажаючих відвідати футбольний поєдинок між прикордонниками Краматорського загону та збірною батальйону МВС «Харків-2». Варто зазначити, що в цій грі Мирон Богданович виступив як тренер команди прикордонників.

Комментарии закрыты