Одеситам нагадують про необхідність декларувати доходи

Щорічно 1 січня починається компанія декларування громадянами своїх доходів. У 2018 році подати декларації можна буде до першого травня. Останній день виплати податкових обов’язків — 31 липня 2018. Декларації можна подавати за своїм місцем реєстрації, а також за своєю податковою адресою у будь-який спосіб: особисто, через завірену особу або в електронному вигляді. За результатами компанії декларування в одеському регіоні у 2017 році свої доходи задекларували 253 міліонери. Сума сплачених податків цієї категорії громадян склала 33,2 млн-а, воєнного збору — 4.5 млн-а. Державна фіскальна служба звертає увагу одеситів на необхідність подання податкових декларацій. З цією метою в одеській області працює 23 центри обслуговування платників, де спеціалісти надають усі необхідні консультації та допомагають заповнити декларації.

У туристичний сезон будівництво естакади на Трасі здоров’я призупинять, — Шмагай

Будівництво Вело-пішохідної  естакади на Трасі здоров’я на час курортного сезону призупинять. Про це розповів начальник управління дорожнього господарства Одеської міськради Андрій Шмагай. Нагадаємо, естакада пройде від 8-ї до 10-ї станції Великого Фонтану і продовжить Трасу здоров’я. За словами  чиновника , велика кількість техніки на узбережжі може створювати незручності відпочиваючим. Однак вже у вересні будівельні роботи відновлять. Зараз тут облаштували тимчасову дорогу і готують ґрунт, щоб встановити палі.

ЗНО-2018: етапи реєстрації не змінились

Етапи реєстрації до проходження Зовнішнього незалежного оцінювання  цього року майже не змінилися.  Про це повідомив директор Одеського регіонального центру якості оцінювання освіти Анатолій Анасімов. Разом з тим він зазначив,  що бажаючим в проходженні тестування слід бути уважними і читати всі вказівки, які описані на головному сайті Українського центру оцінювання якості освіти, тому що через  невірно заповнені форми документів, що подаються до реєстрації, більшість осіб не зараховується до проходження ЗНО.  Анасімов наголосив, що в цьому році значно зріс попит на пробне незалежне оцінювання. Якщо в 2017 році було всього 40 % учнів, які проходили пробне оцінювання, то в 2018 році ця цифра скала 60%.  Також нововведення торкнулись і іноземних мов, тепер до складу тестових завдань буде входити аудиторське завдання, де учні спочатку прослухають текст, a потім будуть відповідати на належні питання стосовно прослуханого. Новий етап оцінювання можна спробувати на пробному тестуванні, яке пройде 24 та 31 березня.

Інспектору ДСНС вручили підозру у справі «Вікторії»

Слідчі прокуратури області повідомили про підозру у службовій недбалості інспектору Київського районного відділу  управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у справі щодо пожару в таборі «Вікторія». Про це повідомляє прес-служба Обласної прокуратури. Установлено, що інспектор ДСНС протягом  2016-2017 рр. неодноразово виявляв порушення пожежної безпеки у «Вікторії», проте «через недбале ставлення до своїх обов’язків» не вжив заходів для підготовки матеріалів позову до адміністративного суду щодо повного або часткового зупинення роботи табору, діяльність якого у таких умовах призвела до пожежі та загибелі трьох дітей. За клопотанням прокуратури суд відсторонив інспектора. Крім того, до окружного адміністративного суду внесено позов про повне зупинення роботи табору «Вікторія».

Інвестори «Золотого берега» прийшли до прокурора області

Представники більшості інвесторів житлового комплексу «Золотий берег», які підтримують кооператив «Морський 1» та бажають нарешті отримати такі довгоочікувані квартири, 1-го лютого прийшли до Прокуратури з листом до прокурора області Олега Жученка. Подробиці далі.

Комментарии закрыты