Вибухи в Калинівці: Комітет ВР займеться розслідуванням

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій на початку засідання Погоджувальної ради у понеділок нагадав, що минулого тижня сталася надзвичайна подія – вибухнули військові склади поблизу Калинівки на Вінниччині. Спікер парламенту доручив Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони долучитися до розслідування цих вибухів і дати свою оцінку ситуації.

Апаратна нарада: Міська цільова програма

2-го жовтня в Одеській міській раді пройшло чергове засідання апаратної наради під головуванням міського голови Геннадія Труханова. Так, протягом перших трьох діб ургентних хворих в умовах стаціонарного лікування забезпечують лікарськими засобами. Про це під час апаратної наради звітував директор Департаменту охорони здоров’я  Євген Григорьєв. Саме таке положення внесла Одеська міська рада в міську цільову програму «Здоров’я» у квітні поточного року. Наразі така програма працює в міських клінічних лікарнях №1 та №11 і допомогу вже отримали більше тисячі хворих. Як зазначив Одеський міський голова, сьогодні не один напрям діяльності в місті потребує змін.

Для Одеси багатоповерхневий паркінг

Сьогодні в Одесі знаходяться більше 450 тисяч автомобілів — це на той період часу, коли туристичний сезон вже закінчено. На апаратній нараді звітували про розробку низки майданчиків, які у майбутньому можуть бути розглянуті для побудови багатоповерхневих паркінгів. Більше того у місті запланована спеціальна робоча група — для створення цільової програми у цьому напрямку. Наразі вже є 7 майданчиків у різних районах міста, які можна буде задіяти у цьому проекті. Під час наради Одеський міський голова зазначив, що в цій справі необхідна координація всіх структур — і серйозні роз’яснювальні роботи.

Пожежа у таборі

strong>: сприяння слідству

Вся Одеса досі живе тією трагедією, яка нещодавно сталася у таборі «Вікторія». Як зазначив міський голова, одесити хочуть розібратись в тому, що відбулось і чому це відбулось. Щоправда є і ті, хто бачать в цьому лише політику. Так міський голова закликав всіх максимально сприяти слідству, аби якнайшвидше розібратись в тому, що відбулось.

Паспортний сервіс
rong> відкрився на Катерининській, 27/1

У новому «Паспортному сервісі», який розмістився у торговому центрі по вулиці Катерининській, 27/1 тепер можна зробити закордонний паспорт відкрито, швидко і зручно, не шукаючи посередників. Тут одесити та гості міста можуть у комфортних умовах і без великих черг оформити собі закордонні біометричні паспорти, ID-картки та дістати інші супутні послуги (страхування, апостиль, довідку про несудимість). На відкритті «Паспортного сервісу» побувала наша кореспондент.

 

Комментарии закрыты