Гройсман відзвітував у Верховній Раді

Сьогодні у Верховній Раді під час «Години запитань до уряду» прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розповів про діяльність Кабінету міністрів впродовж останніх двох років. Гройсман нагадав, що він запровадив нову практику щоквартальних звітів уряду, де публічно перед ЗМІ очільник Кабміну презентує, що було зроблено за квартал, а потім у Раді розглядається річний звіт.

Місія ОБСЄ на зустрічі з мером Одеси

20 квітня, Одеський міський голова Геннадій Труханов зустрівся з представниками місії ОБСЕ. У ході зустрічі обговорили про плани співпраці з спеціальною моніторинговою місією, про завдання представництва в місті, a саме- нівелювати тиск, знизити рівень напруженості, підтримувати мир і безпеку.

Міс Одеська Національна Харчова Академія — 2018

Конкурс краси і талантів «Міс Одеська Національна Харчова Академія — 2018» відбувся 19 квітня у нічному клубі Palladium. Захід, який так сильно полюбився студентам і став уже традицією, проводиться щороку навесні, коли розквітають не тільки квіти, а й, як кажуть, молодість. Хто ж отримав цей визначний титул, дивіться  далі в сюжеті.

Страйки проти реформ Макрона у Франціїї

Напівпорожні вокзали, напис «поїзд скасований» на екрані, засмучені пасажири — картина, яку можна побачити  що два дні на тиждень, в кожному місті Франції». Залізничники, які страйкують з початку квітня,  вирішили не обмежуватися скасуванням 70% рейсів і оголосили «загальну мобілізацію» протестуючих.  133 акцій були заявлені в четвер по всій країні.  За даними МВС Франції, в них взяли участь майже 120 тисяч осіб.  Колони маніфестантів у складі десятків тисяч осіб пройшлися центральними вулицями Парижа.  Не обійшлося без сутичок з поліцією.  Працівники Національної залізничної компанії SNCF виступають проти запланованих урядом реформ.  Влада наполягає: зміни необхідні і будуть мати позитивний ефект.  «Сила — в єдності» — з цим закликом вийшли на вулиці міста залізничники, працівники лікарень, пошти, освітніх установ та студенти.  Останні обурюються через плани уряду ввести конкурсний відбір при вступі до вишів.  У розпал весняної сесії активісти блокують будівлі університетів.  Протестний рух набирає обертів, але Еммануель Макрон непохитний.  Напередодні французький лідер заявив, що «в здійсненні своїх планів влада має намір йти до кінця»

Румунський уряд переносить своє посольство у Єрусалим

Румунський уряд наслідує приклад Сполучених Штатів і перенесе своє посольство в Ізраїлі до Єрусалима.  Про це заявив лідер керівної Соціал-демократичної партії Румунії Лівіу Драгня, повідомляють місцеві ЗМІ. За словами Драгня, уряд Віоріки Денчіле у середу погодився «розпочати процедури щодо переведення посольства у Єрусалим». Румунія стане четвертою країною після США, Гватемали та Гондурасу, яка перенесе посольство у це місто. У четвер прем’єр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху заявив, що все більше країн на шляху переведення своїх посольств. За його словами, преференційне ставлення з боку ізраїльського уряду чекає на перші десять країн, які переведуть свої посольства. Нагадаємо, 6 грудня президент США Дональд Трамп, попри застереження світової спільноти, схвалив рішення визнати Єрусалим столицею Ізраїлю. Нагадаємо, Ізраїль захопив східну частину міста під час Шестиденної війни в 1967 році та згодом анексував. Палестинці прагнуть зробити східну частину Єрусалима майбутньою столицею власної держави.

 

Комментарии закрыты