20 серпня на календарі. Інформаційний четвер станом на 15:00 – у флеш-новинах. В студії працює Аліна Оніка. Вітаю вас.

Геннадій Труханов зустрівся з народними депутатами

Міський голова Геннадій Труханов провів робочу зустріч з народними депутатами України, обраними від Одеського регіону. Мер подякував народним обранцям за активну позицію у Верховній Раді щодо лобіювання інтересів Південної Пальміри. Додавши, що сьогодні, завдяки спільній злагодженій роботі вже вдалося досягти певних успіхів. Треба сказати, що сьогоднішня міська влада на чолі з Геннадієм Трухановим налагодила конструктивний, а головне ефективний діалог з депутатами Верховної Ради, обраними від Одещини. І результат такої взаємодії вже є. Так, за зверненням Геннадія Труханова завдяки підтримки нардепів, 3 серпня Кабінет Міністрів прийняв рішення про виділення обласному бюджету державної субвенції на будівництво зливової каналізації у Малиновському районі міста.

Ліквідація незаконних об’єктів торгівлі в Одесі

На вулицях Одеси щотижня проводяться рейди по виявленню та ліквідації незаконних об’єктів торгівлі. Так, відповідно до розпорядження Одеського міського голови спеціалістами управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради демонтовані самовільно встановлені літні майданчики за адресами: вул. Гайдара, 7-а та вул. Середньофонтанська, 40/1. Роботи з виявлення та демонтажу об’єктів незаконної торгівлі в Одесі тривають — повідомляється на офіційному сайті міста.

Реформування в рибній галузі

Реформування в рибній галузі. 37% всього українського експорту — припадає на агропромисловість. В Одеській області — добре розвинене рибне виробництво, але через те, що 60 — 70% продукції реалізується в тіні, держава недоотримує до бюджету мільйони гривень, а покупець не знає, чи відповідає стандартам якості — куплена ним продукція. Тому, мінагрополітики розпочало реформування галузі. Для обговорення проблемних питань в Одеській області, за круглим столом зібралися представники громадських організацій, Держрибагентства та представників бізнесу. Що обговорювали і які рішення прийняли, дивіться в матеріалі наших кореспондентів.

Житель Одеської області незаконно зберігав боєприпаси

Військовослужбовці Котовського прикордонного загону отримали інформацію про можливе зберігання боєприпасів в приватному будинку в с. Ставрове Одеської області. У ході перевірки в будинку виявили 350 грамів пороху і 14 тротилових шашок. Порох і шашки вилучені співробітниками МВС для проведення експертизи.

Прикордонники Одеського загону повернулися додому із зони АТО

Прикордонники Одеського загону повернулися додому. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби. Понад 20 військовослужбовців шість місяців поспіль несли службу у зоні АТО. Прикордонники з честю та гідністю виконали свій військовий обов’язок. Бійців урочисто зустрічали колеги, рідні, друзі та волонтери, які підтримували своїх героїв протягом всього перебування на Луганщині. У своєму вітальному слові тимчасово виконуючий обов’язки начальника загону підполковник Сергій Лаврентьєв висловив вдячність бійцям за сумлінне служіння  своєму народу та державі. Також він подякував всім присутнім за підтримку, яка безумовно була дуже необхідна героям.

Такі у нас справи. Я, як завжди, бажаю тільки приємних новин. Зустрінемось о 16:30.

Комментарии закрыты