20 серпня на календарі. 16:30 на годиннику.  Інформаційний четвер у флеш-новинах. В студії працює Аліна Оніка. Вітаю вас.

Мер Одеси зустрівся з народними депутатами

Міський голова Геннадій Труханов провів робочу зустріч з народними депутатами України, обраними від Одеського регіону. Мер подякував народним обранцям за активну позицію у Верховній Раді щодо лобіювання інтересів Південної Пальміри. Додавши, що сьогодні, завдяки спільній злагодженій роботі вже вдалося домогтися певних успіхів. Зокрема, виділено державну субвенцію на будівництво зливової каналізації в одному з проблемних районів міста. Про що ще говорили на зустрічі розкажуть наші кореспонденти.

Екологічне благополуччя Одеси

Одеський міський голова Геннадій Труханов провів зустріч з виконуючим обов’язки міністра екології України Сергієм Курикіним. У ході зустрічі сторони обговорили найбільш актуальні проблеми міста у сфері екології: забруднення акваторії Чорного моря, проблема водовідведення, а також загрозу прориву Хаджибеївської дамби. Міністр зазначив, що для вирішення цих та інших проблем міста будуть вироблені спільні кроки і розроблений план дій. Детальніше — далі.

Нараз і у мене все. Я з Вами прощаюсь до завтра. Підіб’ють підсумки сьогоднішнього дня мої колеги о 19:30

Комментарии закрыты