Греція прийняла бюджет на 2018 рік

Парламент Греції прийняв бюджет на 2018 рік. Це останній бюджет, який представлений в рамках антикризової програми, заявив прем’єр-міністр країни Алексіс Ціпрас. Незважаючи на регулярні попередження опонентів про те, що Греції загрожує нова фінансова криза.  У бюджеті Греції на 2018 рік передбачається, що зростання ВВП країни складе 2,5% після підвищення на 1,6% за підсумками 2017 року.  Обсяг держборгу Греції в 2018 році збільшиться до 179% ВВП в порівнянні з 178% ВВП за підсумками цього року, говориться в документі.  Первинний профіцит бюджету складе в поточному році 2,4% ВВП, в наступному році — 3,8% ВВП.  Поточна програма фінансової допомоги Греції з боку міжнародних кредиторів передбачає профіцит на рівні 1,7% і 3,5% ВВП відповідно.  Доходи від продажу держмайна повинні підвищитися відповідно до 2,7 млрд євро з 1,6 млрд євро.  Греція в наступному році планує провести кілька розміщень нових випусків облігацій з фіксованими ставками.

Звільнення заручників: обговорення в залі парламенту

Народні депутати України не встигнуть проголосувати за законопроект про забезпечення державного суверенітету України на окупованій території Донецької та Луганської областей. Саме цей законопроект визнає Росію країною-агресором. Відтак спікер парламенту Андрій Парубій висловив сподівання, що перше пленарне засідання у 2018 році розпочнеться саме з прийняття цього законопроекту. Про це він заявив під час пленарного засідання Ради в середу, 20 грудня. Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко вході ранкового засідання парламенту  поінформувала народних депутатів про ситуацію стосовно звільнення українських заручників з полону. За її словами, зараз у сесійній залі триває дискусія відносно того, яким буде останній день голосування у четвер, зокрема, триває дискусія щодо розгляду у цей день закону про реінтеграцію Донбасу: чи може цей закон завтра стояти першим у порядку денному чи потрібно врахувати ситуацію з заручниками.

Київ-Одеса: проїзд на трасі обмежили

Проїзд дорогами державного та регіонального значення забезпечено за винятком Київської області. Такі дані станом на 7 ранку оприлюднила Державна служба з надзвичайних ситуацій. На ділянці автодороги Київ – Одеса між м. Біла Церква та м. Жашків Черкаської області тривають заходи з ліквідації заторів загальною довжиною 7,5 км, що утворилися внаслідок обледеніння дорожнього полотна. Вантажний і легковий транспорт рухається повільно в обох напрямках. З метою розчищення від ожеледі зазначеної ділянки автодороги та остаточного вивільнення вантажівок, що залишився на узбіччі, обмежено рух усього автотранспорту зі сторони м. Біла Церква в сторону Одеси та зі сторони Жашкова у напрямку Києва. Автомобілі почергово буксируються 19 тягачами.  З заметів станом на 7 ранку вивільнили 402 автомобілі.  «Укравтодор» також повідомляє, що через затори на Київщині й Черкащині з 22:30 вівторка «обмежено рух багатоосних вантажних автотранспортних засобів на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-05 Київ – Одеса, на 273 км та  464 км в напрямку Київської області.

Кубок Федерації: перемоги гандболістів Одеської області

Гандболісти Одеської області поборолися за Кубок Федерації. Цей матч був останнім в році, що минає, а на полі зійшлися як хлопці, які тільки почали спортивну кар’єру, так і Ветерани гандболу. Подивитися як проходить боротьба за лідерство у Федерації гандболу приїхала і наша знімальна група.

Комментарии закрыты