20 лютого: герої не вмирають

20 лютого 2014 року стало найтрагічнішою датою не лише Революції Гідності, а й всієї Незалежної України. Четвертий рік поспіль, в річницю розстрілів активістів Євромайдану, наша країна відзначає День Героїв Небесної Сотні — українських патріотів, які загинули на Майдані, Грушевського та Інститутській. 18-го лютого 14-го року — в день запланованого «Мирного наступу», багатотисячної ходи учасників Євромайдану до Верховної Ради, — міліція розпочала атаку проти учасників акції. Під час штурму силовики намагались штурмувати барикади БТР-ами і стріляли з вогнепальної зброї в неозброєних активістів. Тоді, у період з 18 по 20 лютого, у центрі Києва крім сотні загиблих, декілька десятків людей пропали безвісти і більше тисячі — отримали поранення.

Миротворці: кого відправлять рятувати Донбас?

20 тисяч миротворців на Донбасі, вибори в так званих ЛНР і ДНР і вихід України на кордон з Росією — такі тези «плану Расмуссена», який був презентований на Мюнхенській конференції. Повернути Донбас Україні, на думку Расмуссена можна, однак варто виконати ряд пунктів, які можуть не сподобатися сторонам конфлікту.

День відкритих дверей: Одеська Національна Академія Харчових Технологій

16-ого лютого Одеська національна академія харчових технологій гостинно розкрила двері майбутнім абітурієнтам. Презентації факультетів, виступи самодіяльності та спілкування з викладачами і студентами чекали на гостей. Подробиці з Дня відкритих дверей в ОНАХТ — у сюжеті Надії Фоміной.

 

Комментарии закрыты