У Кенії помер останній самець північного білого носорога

45-річного білого носорога по кличці Судан ветеринари вирішили приспати через важку хворобу. Тепер залишилися лише дві самки, дочка і внучка Судану. Підвид може вважатися вимерлим, якщо не будуть реалізовані плани відновлення популяції за допомогою білих носорогів південного підвиду. Білий носоріг — найбільший сухопутний ссавець планети після слона; вид знаходиться під загрозою зникнення в першу чергу через браконьєрство. Заради охорони самого Судану від мисливців до нього була приставлена ​​цілодобова охорона, а також тварині спиляли ріг, бо він цікавив браконьєрів.
 

Саркозі затриманий у справі про фінансування його виборчої кампанії

Колишнього президента Франції Ніколя Саркозі затримали у Франції у вівторок, 20 березня. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на судові джерела. За даними співрозмовників видання, Саркозі затриманий у справі про фінансування його виборчої кампанії 2007 року. Його допитали у поліцейській дільниці в Нантеррі. У той же час агентство AFP уточнює, що Саркозі вже поміщений під варту. У свою чергу видання Le Monde зазначає, що колишнього президента можуть тримати під вартою до 48 годин.

У Верховній Раді затвердили порядок денний з п’ятої спроби

У Верховній Раді затвердили порядок денний восьмої сесії. «За» проголосували 239 народних депутатів. Зробити це вдалося лише з п’ятої спроби. Раніше, на засіданні Верховної Ради не вистачало депутатського кворуму, щоб розглянути питання промислової політики і підприємництва, а також законопроект про дипломатичну службу. Спікер Верховної Ради Андрій Парубій був змушений оголосити перерву через «нульові» голоси представників більшості фракцій, присутніх в залі засідання.

Міський департамент культури відзвітував перед громадськістю

Різноманітні культурні заходи, робота шкіл естетичного виховання, стипендії Одеського міського голови і багато іншого. Про роботу Департаменту культури і туризму в 2017 році — далі в сюжеті.

У Музкомедії прем’єра мюзіклу «Оскар» та бенефіс Володимира Фролова

В одеському театрі музичної комедії відбулась прес-конференція, присвячена двом подіям: 24 і 29 березня — прем’єра мюзіклу Марка Самолова «Оскар» та 5 квітня — бенефіс народного артиста України Володимира Фролова. А також директор театру Олена Редько розповіла журналістам, якою буде програма святкування Дня театру.

Комментарии закрыты