Дорожнє будівництво — показник змін в державі

Під час робочої поїздки до Дніпропетровської області Президент Петро Порошенко проінспектував відремонтовану ділянку дороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя. Президент зазначив, що будівництво кільцевої дороги навколо Дніпра має велике значення . Глава держави також відзначив якість дорожнього покриття, будівництво якого здійснюється, в першу чергу завдяки митному експерименту, а також на базі тендерних процедур. Зокрема, за його словами, до бюджету області надійшло більше 300 мільйонів гривень, отриманих від митниці. Петро Порошенко наголосив, що із будівництвом автошляхів, особливо у регіонах, не лише налагоджується транспортне сполучення між населеними пунктами та таким чином — зв’язок між людьми. «Це і розвиток бізнесу, транспортної інфраструктури, розвиток туризму, збереження коштів і побудова конкурентоздатної держави», — додав він. Ремонт ділянки автомобільної дороги загального користування державного значення Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь було розпочато в травні цього року. Завершення виконання робіт заплановано на листопад нинішнього року.

Скандал навколо Літнього театру. Обговорення на нараді

Уже кілька днів в Одесі не вщухає скандал навколо Літнього театру в Міському саду. Представники ГО «Зелений лист» прийшли на апаратну нараду і виступили з низкою вимог, головна з яких — розірвати договір з фірмою «Солинг», якій зараз належить частина землі. Мер Одеси відповів, що майно передали у 2003 році: «Ми готові вислухати всіх, хто аргументовано висловлює свою точку зору, але калічити представників Національної поліції, громити майно — неправильно. В Одесі таких ситуацій не буде. Ніхто в Одесі не дозволить забудовувати історичний центр: в міському саду будувати нічого не будуть, в парку Шевченка теж».

ТЕПС: тривалий економічний підйом для світу

Тривалий економічний підйом для світу — проект, направлений на покращення підприємницьких навиків власників бізнесу та економічний розвиток регіону. Цього року проект вперше реалізовано в Одесі. Зі 142 заявок було обрано 25 проектів на навчання, яке проводила Львівська бізнес-школа. Наприкінці всі учасники отримали сертифікати, а 4 кращих проекти — гранти в розмірі 80-т тисяч гривень на розвиток свого бізнесу.

Дай дорогу 103. Виховати повагу до спецтранспорту

1 235 викликів — саме стільки отримує Швидка допомога в Одесі лише за одну добу. У роботі оперативного медичного транспорту на рахунку не лише кожна хвилина — кожна секунда. Саме вихованню поваги до спецтранспорту була присвячена конференція в прес-центрі «Одесит», яка відбулась у понеділок, 20 листопада. На ній зазначили, що Патрульна поліція продовжує проводити спеціальні акції, присвячені цій тематиці; і закликає більш поважно відноситись до карет швидкої допомоги не тільки водіїв, але й пішоходів. Середній час прибуття швидкої допомоги в Одесі — це 15 хвилин, і вони залежать від кожного. І хоча сьогодні на дорогах міста існують випадки ігнорування оперативного медичного транспорту, але за останні роки вони значно скоротилися — що говорить про свідомість учасників дорожнього руху.

Нова система — прикордонний контроль ЄС

Нові правила прикордонного контролю громадян третіх країн і зміни в кодекс Шенгенської зони схвалила Рада Європейського союзу. Про це говориться в повідомленні на офіційному сайті Ради ЄС. За прогнозами, нова система дозволить скоротити час проходження контролю і підвищити якість перевірки; забезпечити систематичну і надійну ідентифікацію; зміцнити внутрішню безпеку і боротьбу з тероризмом, дозволивши правоохоронним органам отримувати доступ до журналів історії подорожей. Нова система в’їзду-виїзду буде зберігати інформацію про особу і документи мандрівника, а також біометричні дані. Тепер підписати прийняту постанову повинні Рада ЄС та Європарламент.  Документ має бути опублікований в офіційному журналі ЄС і вступить в силу через 20 днів. Очікується, що нова система буде введена в експлуатацію до 2020 року.

Комментарии закрыты