Держбюджет-2018: пріоритети фінансування

Основою проекту державного бюджету на 2018 рік є зростання економіки, нарощення виробничих потужностей, створення нових робочих місць та збільшення заробітних плат. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду. Проект державного бюджету вже представлений широкій громадськості, опублікований на сайті Верховної Ради і наразі проходить обговорення в експертних колах.  Глава Уряду нагадав, що другий рік поспіль  Уряд вчасно подає проект кошторису і чітко визначає пріоритети фінансування.

Пенсійна реформа: штучне затягування роботи парламенту

Штучне затягування роботи Верховної Ради України в питанні ухвалення пенсійної реформи – це злочин проти народу та мільйонів українських пенсіонерів, які роками чекають на підвищення пенсій. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

Допомога постраждалим у «Вікторії»

ХIX сесія Одеської міської ради VІІ скликання почалась 20 вересня з хвилини мовчання в пам’ять про загиблих у таборі «Вікторія» дітей. Далі Одеський міський голова Геннадій Труханов закликав присутніх депутатів в першу чергу проголосувати за пункт 3.7 повістки денної про внесення змін до Міської цільової програми надання допомоги незахищеним верствам населення. Геннадій Труханов вніс до неї поправку — про надання з міського бюджету сім’ям трьох загиблих дітей у «Вікторії» допомоги у розмірі 200 тисяч гривень, сім’ям трьох постраждалих дітей, що у лікарні, у розмірі 100 тисяч гривень.

Робоча група по «Вікторії»: звернення депутатського корпусу

Після трагедії у «Вікторії» міські депутати мають намір активно підключитись до перевірки пожежної безпеки закладів освіти. На сесії міськради 20 вересня Олег Етнарович передав звернення від депутатського корпусу Одеському міському голові з пропозицією створити робочу групу, за участю депутатів у тому числі, з комплексної перевірки всіх установ освіти всіх типів і форм власності.

Мітинг під мерією: сутички між активістами і поліцією

В Одесі знову неспокійно. Під час проведення сесії міськради під будівлею муніципалітету зібралися кілька сотень людей. Агресивно налаштовані активісти спробували прорвати кордон поліцейських, які оточили вхід до мерії, та потрапити у середину. Між учасниками пікету і правоохоронцями виникла бійка через відмову одного з активістів зняти балаклаву. Поліція застосувала сльозогінний газ, були затримані кілька мітингувальників. У той же час, з боку силовиків під час заворушень на Думській площі постраждали 36 осіб.

Україна-Польща: підготовка до чемпіонату Європи

Збірна з футболу України проти збірної Польщі! Тільки цього разу честь нашої країни відстоювали не професійні гравці, а мери міст. Гра між збірною українських мерів та збірною мерів польських міст проводиться у рамках підготовки до Чемпіонату Європи серед представників місцевого самоврядування, що відбудеться у Словаччині.  Зустріч, яка відбулася на стадіоні «Чорноморець» — матч-відповідь. Перший раз команди зіграли у Польщі і розійшлися з рахунком 2-1 на користь хазяїв поля.

Комментарии закрыты