448 тис. першокласників підуть до «Нової української школи»

До початку нового навчального року залишилось 1,5 тижні. Якими будуть українські школи 1 вересня обговорювали у Києві на конференції «Нова українська школа: старт реформи, участь громад» за участі перших осіб держави. Зміни, що їх запроваджують цього року, торкнуться майже півмільйона маленьких українців, які підуть до перших класів.

День Незалежності в Одесі: програма святкування

До Дня Незалежності України в Одесі пройде традиційний Вишиванковий фестиваль.  Цього року йому виповнюється 10 років.  До ювілею організатори підготували велику програму, яка включає як традиційні заходи, так і нові події. Про це повідомив директор департаменту внутрішньої політики Олександр Жильцов, 21 серпня, в прес- центрі Одесит. Святкування в Одесі пройдуть з  23 серпня по 26 включно. 23 числа , в День Державного Прапора, на Потьомкінських сходах буде розгорнуто 27-метровий державний символ України.  24 серпня, безпосередньо в День Незалежності, відбудеться головна подія фестивалю — вибудовування Вишиванкового ланцюга і фіксація рекорду вишиванок в Одесі.   25 серпня вже втретє пройде масовий диктант з української мови.   Серед нових заходів Вишиванкового фестивалю — проведення 26 серпня танцювального флешмобу. 25-26 числа відбудеться Всеукраїнський юніорський кубок з кулінарії.   Крім того, в дні фестивалю на Приморському бульварі будуть організовані покази сучасного українського кіно.

У науковій бібліотеці презентували виставку з нагоди Дня Незалежності

В Одеській національній науковій бібліотеці відбулась презентація книжково-ілюстративної виставки «Поступ історії: до 27-ї річниці незалежності України» . На виставці представлені унікальні матеріали з фондів бібліотеки, що висвітлюють історію незалежної України, особливості національної символіки України; визначні події та постаті у боротьбі за незалежність нашої держави, зокрема і сучасні – на сході України. Значна частина виставки розповідає про дивовижні куточки України, її самобутню культуру, народні звичаї і традиції нашого народу.

26 серпня в Одесі пройде Odesa Half Marathon 2018

26 серпня Одеса втретє перетвориться в біговій центр України. Пробігти 21 км і помилуватися видами міста можна буде на Odesa Half Marathon 2018. Деталі майбутнього заходу, анонсували 21 серпня  на прес-конференції в прес- центрі одесит ,  генеральний менеджер та організаційний директор об‘єднання «Бігова Україна» Дмитро Черницький та Павло Колесник. У програмі 4  дорослих забіги: 21, 10, 5 і 2 км, також три дитячі дистанції 1000, 500 і 100 метрів.   У забігу візьмуть участь близько 2000 бігунів з 21 країни світу. Всі фінішери на дистанцію 21 км отримують пам’ятну медаль та футболку напівмарафону.  Під час заходу буде забезпечено медичний супровід: по маршруту працюватимуть бригади швидкої допомоги, медики-волонтери та мобільні бригади.  На період проведення напівмарафону будуть внесені зміни в схему руху громадського транспорту.  Також 26 серпня  з 07:00 до 12:00 будуть тимчасово відключені світлофори за маршрутом змагань.

Комментарии закрыты