Прорив теплотраси в центрі ліквідують

До кінця дня четверга комунальники пообіцяли ліквідувати прорив теплотраси в центрі міста. Аварія сталася напередодні на кварталі між Рішельєвською і Катерининською по вулиці Базарній. Співробітники КП «Теплопостачання міста Одеси» перекрили магістралі і проводять аварійні роботи. До їх закінчення абоненти Одеської ТЕЦ в центрі міста залишаться без тепла в квартирах. Як повідомили в мерії, лопнув магістральний трубопровід 1964 року діаметром 700мм. Заміну ділянки, на якій стався прорив, планували виконати у 2018 році.

21 грудня звітувала Одеська облрада

21 грудня пройшло 15-те пленарне засідання сесії Одеської обласної ради 7-го скликання. Про другий рік роботи регіонального парламенту звітував голова обласної ради Анатолій Урбанський. Він оголосив, що на 6 сесіях ради, серед яких були і позачергові, депутатами було прийнято понад 250 рішень. «Варто зазначити, що більше 40 були спрямовані на підтримку запитів», — зазначив Урбанський. Він підкреслив, що у рамках реалізації соціальних проблем в Одеській області працюють 38 регіональних цільових та комплексних програм, а за 2017 рік депутатський корпус прийняв 9 нових.

Стратегія ЄС для Дунайського регіону

На сесії депутати Одеської обласної ради ухвалили питання Про затвердження Перспективного плану заходів щодо реалізації на території Одеської області Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону. Як наголосив керівник профільної депутатської групи, даний документ має надзвичайну важливість не лише для Одеської області, а й для всієї країни.

Обласна програма «Доступна медицина»

Обласна програма «Здоров’я», яка була розроблена на 2014-2018 роки у зв’язку зі змінами, що відбулись в державі у законодавстві та медицині, вимагала прийняття програми розвитку охорони здоров’я в Одеській області. Так 21 грудня підтримку депутатів Одеської обласної ради здобула обласна цільова програма «Доступна медицина на 2018-2020 роки».

Чи відчувають свято одесити?

До Нового року лишається все менше часу. У передчутті новорічних свят усі готуються до дива: наряджають ялинки, купують подарунки, завершують останні при готування. А також вирішують, з ким та де зустрічати Новий 2018 рік. Чи відчувають свято одесити, чи розпланували святкові заходи, а також, яких сімейних традицій дотримуються — дивіться в нашому сюжеті.

Комментарии закрыты