Старт дня Європи в Одесі

Над Думською площею підняли прапор Європейського союзу. Так, 19 травня Одеса розпочала святкування Дня Європи. Старт торжества біля стін мерії дали глави дипломатичних місій акредитованих в Одесі, міські чиновники, представники різних національностей і творчі колективи. На Приморському бульварі в цей же час розташувався дипломатичний ярмарок, де можна було спробувати кухню країн Європи і зануритися в їхню культуру.

Дні Європи і український гопак

19 травня, в День Європи, згадали і німців з австрійцями, які створили один з найвідоміших символів нашого міста: Одеський театр опери та балету. Саме на Театральній площі просто неба диригував оркестром філармонії всім відомий Хобарт Ерл. Музиканти виконували твори знаменитого австрійського композитора Іоганна Штрауса, інших європейських митців, а також славетний український гопак.

Франція та Італія на дні Європи в Одесі

Герцог де Рішельє, Олександр Ланжерон, Джованні Фраполі та Франческо Боффо. Одеса створювалась і відбудовувалась у французько-італійських традиціях, які зберегла до наших днів. І які вшанували 19 травня — на розі Французького та Італійського бульварів.

День Європи в ОНАХТ

День Європи відсвяткували викладачі та студенти Одеської національної академії харчових технологій. На сцені Інституту Холода імені Мартиновського зібралися представники різних діаспор нашого міста. Як це було — подивимося далі.

Відкриття пам’ятника у дворі Утьосова

Пам’ятник одеській бабусі 18 травня відкрили у дворі будинку Леоніда Утьосова. Скульптура зображує літню жінку, яка годує голубів. Автори композиції стверджують, що прототипом бабусі стала реальна мешканка двору Іда Соломонівна. Виготовлена ​​зі спеціального пластика «під бронзу», одеська бабуся отримала паспорт з пропискою від співробітників квартири-музею Леоніда Утьосова. Пам’ятник встановлено в рамках проекту «Місто скульптур», що фінансується з державного бюджету. Автор одеської бабусі — Наталя Дверницька. А стіну, що стала фоном для Іди Соломонівни оформила одеська художниця Тетяна Поповиченко.

Підготовка одеських пляжів до літнього сезону

В Одесі до курортного сезону 2018 завершується комплексний благоустрій двох пляжів для людей з інвалідністю — на 11-й станції Великого Фонтану і в Лузанівці.відео: пляжи Більш детально про це розповів виконуючий обовязки директора КП «Узбережжя Одеси» Анатолій Половко під час апаратної наради в мерії 21 травня. За його словами, на пляжі 11-ї станції Фонтану для людей з інвалідністю встановлений пандус для заїзду в море. Крім того, там є 48 тапчанів, 15 пляжних парасольок, 19 тіньових навісів. В гідропарку «Лузанівка» для людей з інвалідністю відремонтували бетонну площадку в 200 «квадратів». Там також є тапчани, парасольки, дві душові кабіни, спеціалізований туалет.

Робота»Муніципальної Варти» в літній сезон

З метою забезпечення громадського порядку в літній курортний сезон, що розпочався 1 травня та триватиме до 1 жовтня, комунальною установою муніципальна варта, пішими нарядами та групами швидкого реагування наразі організоване цілодобове патрулювання міста та його узбережжя.

 

Комментарии закрыты