21 вересня, понеділок. в ефірі щоденний випуск флеш-новин на телеканалі плюс. в студії працює Дарина Шпортко. Добрий день.

 

Замінування банку. Вибухонебезпечних речовин не виявили

Замінування банку «Південний» не підтвердилось.  Сьогодні, о 10 : 40 ранку до Приморського районного відділу міліції надійшло повідомлення про те, що банк, розташований у провулку Сабанському, заміновано. Вибухотехніки перевірили приміщення та прилеглу до банківської установи територію. Будь-яких вибухонебезпечних речовин виявлено не було. З приміщення були евакуйовані близько п’ятдесяти громадян та працівників банку. Зараз банк «Південний» запрацював у звичайному режимі. Працівники міліції вживають заходи щодо встановлення та затримання особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування для притягнення її до кримінальної відповідальності згідно з чинним законодавством України. Наголошуємо, що вказані діяння караються позбавленням волі на строк від двох до шести років.

IT-форум. Black sea summit

19-го вересня відкрився міжнародний форум ІТ-Чорне море на вищому рівні. У ньому взяли участь більше п’ятисот фахівців з усього світу. Для проведення саміту Одесу вибрали не випадково. Південна Пальміра була визнана кращим містом України для ведення бізнесу і завжди знаходиться в авангарді впровадження передових технологій. Старт масштабному заходу дав міський голова Геннадій Труханов, який особисто надавав підтримку молодим фахівцям та організаторам у підготовці форуму. Більше розкажуть наші кореспонденти.

Відкриття монумента у сквері «Партизанської слави»

Щорічно 22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Напередодні, 19 вересня, в однойменному одеському сквері відбулася урочиста церемонія відкриття скульптурної композиції. віддати честь і сказати слова подяки ветеранам, і покласти квіти, тим, хто віддав свої життя в роки другої світової — зібралося чимало присутніх. Серед них — мер Одеси Геннадій Труханов, депутати Одеської міської ради, військовослужбовці та одесити, які пам’ятають і шанують подвиги одеських партизанів. Докладніше в сюжеті.

 

І це вся інформація на цю годину. Більше актуальних новин дивіться у вечірньому випуску о 19 00.

Комментарии закрыты