Податкова система України може бути переглянута, — Гройсман

Податкова система України має бути комплексно переглянута. Про це під час години запитань до уряду повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.. За його словами, запровадження податку на виведений капітал призведе до значних втрат бюджету. Також  нагадаємо, Міжнародний валютний фонд  наполягає на доопрацюванні президентського законопроекту про податок на виведений капітал.

Закон про нацбезпеку введуть у дію до липневого саміту НАТО в Брюсселі, — Парубій

Голова парламенту Андрій Парубій заявив, що закон про національну безпеку буде підписано та введено у дію до липневого саміту НАТО у Брюсселі, передає прес-служба Верховної ради України. Парубій зазначив, що для імплементації закону про нацбезпеку треба розробити новий проект про службу безпеки. «Необхідно розробити новий закон про службу безпеки, новий закон про розвідку, про прозорі закупівлі в оборонному секторі, а також створити у Верховній раді комітет з розвідки — це пряма чітка норма, прописана в законі. Очевидно, це має бути окремим спеціальним рішенням Верховної ради України», — зазначив голова парламенту. Парубій підкреслив, що «це дуже вагомий і рішучий крок для реформування Збройних сил України і адаптації українського законодавства до стандартів НАТО». Спікер ВР також додав, що закон буде введено у дію до саміту НАТО, який пройде у Брюсселі 11-12 липня 2018 року.

Мін’юст дозволив одному з батьків, з ким проживає дитина, вивозити її за кордон строком на місяць без дозволу другого

Міністерство юстиції України вводить нову норму, згідно з якою дозволяється виїжджати за кордон з дитиною одному із батьків, з ким проживає дитина, без дозволу іншого з батьків. Про це у Twitter повідомив міністр юстиції України Павло Петренко. Цитата-«Ми вводимо абсолютно європейську норму, коли той з батьків, з ким проживає дитина, може виїжджати за кордон до 1 місяця з дитиною без дозволу другого з батьків. Раніше саме надання такого дозволу було інструментом шантажу з боку одного з батьків», — зазначив Петренко.ьВін також додав, що це є однією із новацій законодавчої ініціативи «Чужих дітей не буває». Ще одне з важливих нововведень — той з батьків, хто не живе з дитиною, матиме змогу частіше з нею бачитись.

В Одесі розпочинають реєстрацію домашніх тварин

Відтепер знайти загубленого домашнього улюбленця буде простіше. Комунальне підприємство «Центр екологічних ініціатив» разом з міжнародною онлайн- платформою реєстру тварин Animal.id.info пропонує власникам хвостатих пушистиків реєструвати тварин на спеціальному сайті КП або у відділі «Центру екологічних ініціатив». Така реєстрація дозволяє швидко ідентифікувати загублену тварину,  контролювати кількість безхатніх тварин у місті та дозволяє слідкувати за своїми хатніми улюбленцями, яких ви віддали у «добрі руки». Детальніше про процедуру реєстрації розповіли 22 червня в прес -центрі Одесит працівники комунального підприємства та волонтери Одеси.

Всеукраїнський турнір зі скейтбордингу в Одесі

21 червня — у міжнародний день скейтбордингу — одеський скейт-парк вперше приймав професіональних спортсменів та любителів на Всеукраїнському турніру з цього виду спорту. Який до речі, з 2020 року входитиме до олімпійських ігор.

Комментарии закрыты