40 компаній запропонували вакансії на ярмарку в центрі зайнятості

Близько 1 тисячі вакансій від 40 компаній та підприємств 22 травня були задіяні в Ярмарку вакансій у міському центрі зайнятості. Захід орієнтований на всі категорії претендентів, це роботи з різним рівнем освіти і спеціальністю. Кожен міг ознайомитися з презентаціями підприємств і установ, дізнатися про актуальні вакансії, отримати практичні поради та рекомендації з питань подальшої роботи, також пройти співбесіду та працевлаштуватися.

До неплатників аліментів вживають жорстких заходів, — міністр юстиції

На зустрічі з одеськими ЗМІ 21 травня міністр юстиції України Павло Петренко розповів про дію нового законодавства, що стосується захисту прав дітей і стягнення заборгованості за аліментами. «Це велика соціальна проблема, яка накопичувалася в Україні багато років й не мала належного реагування з боку держави», — наголосив Петренко. В середньому 600 тисяч українських дітей щороку були жертвами економічного насильства з боку батьків і не отримували належного утримання. Починаючи з 6 лютого поточного року, коли новий закон, прийнятий за ініціативи Мін’юсту, набрав чинності, — до тих осіб, які мають заборгованість по сплаті аліментів, почали вживати жорстких заходів. І це, підкреслив міністр юстиції, дало вагомий результат: по Одеській області стягнуто майже 100млн грн на користь дітей, які не отримували утримування від своїх батьків.

У Красносілці стартувала юнацька військово-патріотична гра «Сокіл»

З 2012-го року на загальнонаціональному рівні в Україні проводиться дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»). Пізніше вона була включена до Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, затвердженої Указом Президента України. 22 травня чергові змагання стартували в селі Красносілка Одеської області.

 

Комментарии закрыты