Що відбувається в Луганську? «МВС» затримало всіх «генеральних прокурорів»

В окупованому терористами Луганську співробітники «МВС» «ЛНР і спецпідрозділу «Вітязь» штурмом взяли генпрокуратуру «фейкової» республіки. Як повідомляє російське видання «Новая газета», в результаті штурму загалом було заарештовано 20 осіб. Однак згодом з’ясувалося, що більшість відпустили, а під арешт потрапили лише «генеральний прокурор» «ЛНР» Віталій Подобрий і «військовий прокурор» Сергій Разно. Крім того, раніше було затримано слідчого «прокуратури» Леоніда Ткаченка. Зазначається, що їх доправили до будівлі «Народної ради» «ЛНР», яка наразі є заблокованою та використовується «МВС» «ЛНР» задля власної мети. Ресурс додає, що співробітників «прокуратури» заарештували після того, як нещодавно звільнений очільник «МВС» «ЛНР» Ігор Корнет запропонував ватажку фейкової республіки запропонував віддати йому «головного прокурора», «військового прокурора» та їхніх заступників, а той відмовився це робити. Нагадаємо, вдень 21 листопада стало відомо, що центр Луганська оточили «зелені чоловічки» без упізнавальних знаків. Згодом ватажок сепаратистів Ігор Плотницький та колишній «голова МЗС» «ЛНР» Ігор Корнет почали звинувачувати один одного у дистабілізації ситуації у місті. Через деякий час припинив працювати «державний телеканал». Також припинило роботу місцеве радіо, почалися проблеми з мобільним зв’язком. Вночі до міста почали стягувати важку техніку.

Польська нафтогазова компанія підписала п’ятирічну угоду з США

Польська нафтогазова компанія підписала п’ятирічну угоду з міжнародною компанією Сentrica про постачання до СПГ-терміналу на узбережжі Балтійського моря скрапленого газу із США. Про це під час відеоконференції Варшава-Вашингтон зі США заявив голова правління Польської нафтогазової компанії Пьотр Возняк. «Угода з Сentrica виводить компанію на вищий рівень активності на глобальному ринку Скрапленого Природного Газу»,- заявив Возняк. За його словами, це перша угода польської нафтової компанії, підписана у рамках формування середньотермінових угод на постачання скрапленого газу. Заступник голови правління PGNiG з торговельних питань Мацей Возняк зауважив, що це — перша середньострокова угода щодо постачання американського газу до Північної Європи. Газ до Польщі транспортуватиметься з американського СПГ-терміналу Sabine Pass(сабин пасс) у штаті Луїзіана. Угода почне діяти в 2018 році. Передбачається, що за цей час до Польщі буде доставлено до дев’яти партій скрапленого газу.

Дитяча поліклініка № 6: нове життя медичної установи

22 листопада дитячу міську поліклініку №6 з робочим візитом відвідав мер міста Геннадій Труханов і глави профільних департаментів. Ще з 80-х років лікувальний заклад ніяк не ремонтувалася — обслуговувати 38 тисяч маленьких пацієнтів Київського району в таких умовах було просто неможливо. З кінця 2016 року в поліклініці велися роботи по відродженню установи — з бюджету були виділені кошти на оновлення техніки і капітальний ремонт. Концепт-дизайн нової поліклініки розробили дизайнери-волонтери, так що атмосфера тут вже не сумна, а навпаки, святкова і весела.

Дорога життя: пропусти швидку допомогу!

Надай дорогу життю! Швидкі допомоги міста спільно з поліцією провели акцію «Дай дорогу 103» спрямовану на виховання у водіїв поваги до руху спецтранспорту, від прибуття якого залежить життя людини. У заході брали участь як міські служби, так і швидкі приватних клінік міста. Наша знімальна група спільно з бригадою швидкої допомоги клініки «Святої Катерини» розібралася, з якими перешкодами лікарі швидкої зіштовхуються на шляху до хворої чи постраждалої людини.

В ОНАХТ відбулись смачні майстер-класи

«Молочні ріки», «Желейні візерунки», «Перші кроки в електроніку», «Шоколадна дегустація» — такі та інші майстер-класи відбулись в Одеській національній академії харчових технологій 21 листопада. Проходили вони для учнів гімназії №4, і саме діти обирали, яка тема їх більш цікавить.

Комментарии закрыты