90% звернень громадян до міськради вирішені позитивно

22 січня відбулась чергова апаратна нарада Одеської міської ради. Першими розглянули підсумки роботи із зверненнями громадян та запитами на публічну інформацію за 2017 рік. Так, протягом попереднього року до Одеської міської ради надійшло 10 тисяч 894 звернення, скарги та пропозиції громадян — що на 6% менше, ніж у 2016 році. Майже 90% з усіх звернень були вирішені позитивно. Така тенденція стосується і особистих прийомів Одеського міського голови.

115 снігоприбирачів і 17000т
суміші проти негоди

На апаратній нараді звітували про боротьбу з негодою протягом минулого тижня. Як звітував директор Департаменту міського господарства Одеської міської ради Олександр Козловський, підготовка до зимового періоду — зокрема техніки — була завершена. КП «Міські» дороги підготувало — спільно із залученими організаціями — 115 снігоприбиральних машин і механізмів. На зимовий період, згідно з укладеними договорами, КП «Міські дороги» закупило понад 10 тисяч тонн піщано-сольової суміші. А із залишками минулого року загальна кількість склала 17 110 тонн.

Облдержадміністрація рекомендує продовжити канікули

У зв’язку із спалахом кору, Одеська обласна держадміністрація направила листа із рекомендаціями продовжити канікули. Документ вже переадресували керівникам всіх шкіл Одеси, які ознайомили з ним класних керівників та батьків. Рішення про продовження канікул може бути прийняте лише радами навчальних закладів. Результати засідань шкільних рад повинні бути відомі вже найближчим часом. Але за наявними даними, більшість навчальних закладів буде продовжувати канікули до 29 січня.

Прогнози одеситів щодо політико-економічної ситуації

Україна відзначає День Соборності. Традиційно ця дата приурочена до об’єднання Української та Західної народних республік в єдину державу. 22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки. Роком раніше у цей самий день відбулося прийняття IV універсалу Української Центральної Ради, який проголосив повну незалежність УНР. Минуло майже 100 років, однак Україна і досі має виборювати право на свою незалежність. Які ж прогнози мають одесити щодо політичної та економічної ситуації в державі на перші місяці 2018 року — дивіться в нашому сюжеті.

Ідентифіковані 7 українців, які загинули в Кабулі

Кількість українців які загинули під час захоплення готелю в Кабулі, зросла до семи, серед них також було двоє жінок. Про це повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Таджикистан та Ісламській Республіці Афганістан Віктор Нікітюк. «У нас є підтвердження, що внаслідок теракту загинули 4 співробітники компанії «Українські крила», двоє співробітників компанії «Урга» і ще один наш співвітчизник, який працював за контрактом з афганською авіакомпанією», — розповів посол. Треба сказати, що в афганських ЗМІ також лунала інформація про те, що загиблі 9 чи 8 громадян України, наразі це уточнюється.

Комментарии закрыты