Одесити про безпечність на вулицях

Не ходіть одні пізно ввечері, не носіть з собою багато грошей, пересувайтесь по освітленим місцям — ось базовий набір правил поведінки на вулицях України. У світовому рейтингу безпеки, наша країна займає 152-е місце — між Пакистаном і Суданом. Однак, цифри і статистика — це одна справа, важливо, що думають жителі і гості нашого міста, які щодня ходять по вулицям і можуть оцінити рівень власної безпеки. Про це дізнавалися Марія Варна і Іван Хворостян.

Найточніша хірургія в лікарні Святої Катерини

Жовчнокам’яна хвороба в сучасному світі не таке вже й рідкісне явище. Так, тільки в США налічується 15 млн хворих. У Європі у віці старше 50 років від проблем з жовчним міхуром страждають близько третини жінок і близько чверті чоловіків. На щастя, в 21 столітті обладнання «золотого стандарту» і операції без надрізу дозволяють впоратися навіть з такими складними проблемами. Можливості нинішньої хірургії дозволяють фахівцям проводити втручання так, щоб пацієнт більше не повертався до лікарні і відновився після операції якомога швидше. Яка одеська лікарня має можливості для таких високоточних операцій — далі в сюжеті.

Трамп пригрозив 25% митами на ввезення автомобілів ЄС

Президент США Дональд Трамп знову пригрозив ввести 25-відсоткові мита на європейські автівки попри обіцянку не вводити нові тарифи, поки обидві сторони не досягнуть прогресу в торгових переговорах. Про це повідомляє видання Politico. Як зазначає видання, адміністрація США вивчає питання про те, чи становлять імпортовані автомобілі загрозу нацбезпеці, а міністр торгівлі США Уілбур Росс заявив, що розслідування, можливо, не буде завершено до виборів у Конгрес у листопаді. «Ми збираємося накласти податок у 25 відсотків на кожен автомобіль, який надходить з Європейського Союзу», — заявив Трамп. Чиновники адміністрації президента США також заявили, що Трамп усе ж має намір дотримуватися угоди, про яку він домовився в липні з президентом Європейської комісії Жан-Клодом Юнкером. Йдеться про домовленість працювати над «нульовими тарифами, нульовими нетарифними бар’єрами і нульовими субсидіями на неавтомобільні промислові товари».

Комментарии закрыты